استانی

مدرسه عالی تغذیه در مسیر اخذ مجوز/ دانشکده مهارتی موبایل و تعمیرات دیجیتال تصویب شد

احسان پولادی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، درباره مهم ترین اقدامات و فعالیت های سال 1400. دانشگاه آزاد قوچان در حوزه فرهنگی گفت: برای برداشتن اولین قدم در استان در فعالیت های امور بانوان و خانواده استان خراسان رضوی، فرماندار شهرستان قوچان، رئیس و دبیر امور بانوان و خانواده دانشگاه آزاد خراسان رضوی به بانوان احترام می گذارد. فعالیت ها و ایجاد مرکز مشاوره تخصصی و کارگاه های آموزشی دانشگاه در حوزه فرهنگی و دانشجویی.


بیشتر بخوانید:

دانشگاه آزاد قوچان میزبان اولین نشست تخصصی اینترنت اشیا است

همکاری دانشگاه آزاد قوچان با دانشگاه سومر و الواسط عراق

پارک خطی شهید سلیمانی در حوالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان رونمایی شد


وی افزود: کسب بالاترین درجه بسیج دانش آموزی در استان و دریافت لوح سپاس از سپاه امام رضا(ع)، جشنواره حماسه تا آزاد، کرسی حماسه، برگزاری هفتگی قرآن دوشنبه، گرامیداشت شهادت چمران و روز بسیج معلم، محفل انس با قرآن در شهرستان با حضور مراجع تقلید کشوری و بین المللی، برگزاری محفل ادبی با حبیب شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی با حضور شاعران شهرستان، میزبان و دبیرخانه جشنواره حماسه حماسه 2 در استان با برگزاری همایش پیاده روی اساتید و کارکنان و شرکت در مسابقات کشوری لیگ همگانی سردار سلیمانی با 157 نفر، اجرای دو راند دارت و اجاره سالن بدنسازی در چهار قرارداد از اقدامات مهم دانشگاه آزاد قوچان در زمینه فرهنگ و دانش آموزان

راه اندازی یک گروه مشاوره با عضویت 110 دانش آموز

رئیس دانشگاه آزاد قوچان گفت: از دیگر اقدامات مهم این دانشگاه می توان به راه اندازی گروه مشاوره ای 110 نفره از دانشجویان و تشکیل کانال فعال برای ترویج و معرفی برنامه های علمی، فرهنگی و دانشجویی، وام 200 میلیون تومانی برای تعمیرات و بازسازی با روانشناسی و اجتماعی اشاره کرد. آسیب ها و راه اندازی کلینیک تخصصی مشاوره و روانشناسی در شهرستان قوچان.

مجموعه موضوعی دانشکده در علوم انسانی که به عنوان دانشکده بهداشت اجتماعی شناخته می شود

پولادی درباره مهم ترین اقدامات و فعالیت های دانشگاه آزاد قوچان در حوزه آموزشی از آنلاین ماه 1400 توضیح داد: یکی از مهم ترین اقدامات در این زمینه تلاش برای جذب بیشتر دانشجو با استفاده از روش های مختلف تبلیغاتی برای هزار و 681 نفر، نظارت بر کیفیت است. آموزش، تلاش برای جذب حوزه های پرطرفدار منجر به تغذیه در مقطع کارشناسی در رشته های کارشناسی و علوم قضایی، کاردانی محیط زیست، کاردانی فنی عملیات پتروشیمی، برودتی، معماری و عمران، طراحی و دوخت و هنرهای نمایشی در مقطع کاردانی و جذب. دانش‌آموزان از اکتبر 1400 در این رشته و یک مجموعه موضوعی هیئت علمی در علوم انسانی به نام دانشکده بهداشت اجتماعی نام‌گذاری کردند.

وی مهمترین اقدامات و فعالیت های دانشگاه آزاد قوچان در حوزه پژوهشی را از آنلاین ماه 1400 عنوان و خاطرنشان کرد: به دلیل تحریم ها، مجله شیمی کاربردی که ISI هم بود چند سالی متوقف شد و در سال 1400 موفق به فعالیت مجدد شدیم. راه اندازی شد. انتشار چهار مقاله ISI Q1 توسط If = 15 در مجلات ممتاز توسط اعضای هیئت علمی این دانشگاه، رسول علیزاده و جواد محبی در زمینه شبیه سازی شیوع ویروس کرونا، بخشی از فعالیت های مهم این دانشگاه در دانشگاه بود. تحقیق میدانی

دبیرستان فاستر تایید شده برای دارندگان مجوز / مدرسه مهارت های موبایل و تعمیرات دیجیتال

رئیس دانشگاه آزاد قوچان ادامه داد: در هفتمین دوره ارزیابی عملکرد آزمایشگاه های عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی بر اساس عملکرد آزمایشگاه ها در سال 1399، فعالیت 380 مجتمع آزمایشگاهی مورد ارزیابی قرار گرفت.

این مقام مسئول افزود: در شبکه آزمایشگاهی راهبردی دانشگاه قوچان ارتقا و از فعال به مستعد ارتقاء یافته و آزمایشگاه های این واحد دانشگاهی نیز در شبکه آزمایشگاهی راهبردی ریاست جمهوری عضویت دارند و از این طریق به صورت مستمر انجام می دهند. کسب درآمد کنید.”

راه اندازی اولین نشست کالاهای تخصصی اینترنتی اراسموس

پولادی تصریح کرد: علاوه بر این در سال 1400 اولین نشست تخصصی راه اندازی اینترنت اشیا در قالب اراسموس (موارد 2 و 3 راهکار پنجم) برگزار شد، قراردادی با کارخانه دوچرخه سازی آساک و حدود 80 هزار نفر منعقد شد. قطعات. موجود از آبان 1400 با درآمد 3 میلیاردی. ریالی و همچنین استارت آپ ها و حمایت از مزارع پرورش صدف صباح، پادراتوس و دوغای با رفع مشکلات تولید از دیگر فعالیت های پژوهشی این دانشگاه بود.

دانشکده مهارت های موبایل و تعمیرات دیجیتال تایید شده است

وی درباره مهمترین اقدامات و عملکردها در حوزه دانشگاه آزاد سما قوچان گفت: تایید دانشکده مهارت های موبایل و تعمیرات دیجیتال، درخواست تاسیس مدرسه قرآنی دخترانه، انتقال دانشکده سما به دانشگاه تا پایان سال سال در سال 1400 یکی از مهمترین اقدامات این دانشگاه مذاکره با موسسات خیریه مدرسه ساز برای احداث هنرستان هنرهای سنتی و اصیل ایران و اخذ مجوز از مرکز آموزش و مشاوره حرفه ای (TMC) از دانشکده فنی و حرفه ای بود. مرکز در حوزه سما سال گذشته.

رئیس دانشگاه آزاد قوچان درباره شاخص ترین فعالیت ها و اقدامات این دانشگاه در حوزه های اداری، اداری و مالی گفت: تغذیه، ماموریت سه همکار به مشهد، تهران و کیش از مهمترین فعالیت هاست.

پولادی گفت: در حال حاضر دانشگاه آزاد قوچان 90 نفر و سما 15 نفر است که در مقابل 5663 دانشجو یک به 54 نفر است.

همکاری با دانشگاه هنر فرشچیان و برگزاری دوره عالی طراحی و نقاشی تقریبا و رایگان

وی همچنین گفت: تشکیل کمیته ای برای وصول مطالبات به صورت هفتگی و پیگیری شهریه ها از آبان ماه به دلیل اینکه کمتر از 9 درصد هزینه ها از محل منابع استانی تامین می شود، تشکیل شد. اخذ مجوز معافیت مالیاتی حقوق از فرمانداری شهرستان جهت تاسیس این دانشگاه در منطقه محروم و اعلام دارایی جهت استفاده همتایان از معافیت مالیاتی، انعقاد قرارداد بین سرپرست استان و دانشگاه سومر و واسط عراق، چاپ تبلیغات. رسانه ها درباره دستاوردهای دانشگاه (بند 43 راهکار سوم) و همچنین همکاری با دانشگاه هنر فرشچیان و برگزاری دوره پیشرفته طراحی و نقاشی تقریباً رایگان سایر فعالیت ها در زمینه های اداری، اداری و دارایی، مالیه، سرمایه گذاری.

رئیس دانشگاه آزاد قوچان در خصوص برنامه های کوتاه مدت و یک ساله پیشنهادی دانشگاه در حوزه های مختلف توضیح داد: احداث پارک خطی شهید سلیمانی (بند 51 راهکار دوم سند تحول)، احداث درمانگاه سرپایی، قرارداد با هادبانگ. اطلس افروز شرق تست و تولید دانش فنی (بند 14 راهکار سوم سند تحول)، اخذ مجوز تاسیس آموزشگاه عالی تغذیه، برنامه ریزی برای اخذ مقاطع مهم در مقاطع کارشناسی ارشد (حقوق و حسابداری) و دکتری (مشاوره) ظرفیت بالای تجهیزات، فضا و اساتید در واحد و برنامه ریزی برای جذب حداکثری دانشجو از طریق اجرای راهکارهای جدید از برنامه های در دستور کار این دانشگاه برای سال 1401 است.

پولادی یادآور شد: برای ارتقای هر چه بیشتر کیفیت آموزشی در دانشگاه، با شرکت بهنوش برای رفع مشکلات شرکت توسط اساتید (بند 14 راهکار سوم سند تحول)، قرارداد با صباح منعقد کنید. و شرکت پادراتوس و مزرعه شترمرغ دوغای (بند 14 مصوبه سوم سند تحول) تکمیل شمول معافیت مالیاتی همتا و مذاکره با اداره دارایی برای استرداد مالیات حقوق در سال 1399 همکاران دانشگاه، انعقاد قرارداد با دانشگاه ها. سومر و واسط آیا برنامه های دیگری در دستور کار و اولویت این دانشگاه در سال 1401 بوده است؟

انتهای پیام/4103/4062/

دکمه بازگشت به بالا