جامعه

مدیران پرهزینه و کم‌بازده برکنار شوند/ توزیع آب در گرگان عادلانه باشد

امروزنگار/ گویلستان رئیس دولت گرگان گفت: حفظ یک مدیر پرهزینه و ناکارآمد در هیأت مسئولیت به صلاح مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست.

عیسی پایین محللی ظهر امروز در جمع مدیران مدیریت شهری گرگان با اشاره به طرح اصلاح نظام پرداخت یارانه ها، اظهار کرد: 320 هزار میلیارد تومان برای ارز انتخابی پرداخت شد که 30 درصد آن به دست مردم نرسید و به استراحت در دست کارتل از سوی دیگر، با وجود ارز انتخاب شده، هنوز هشت کالای اساسی افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه استان گلستان پس از سیستان و بلوچستان فقیرترین استان کشور است، افزود: وی را نابود کنند. گردش مالی گلستان نتوانست به 800 میلیارد تومان برسد.

تعطیلی خودسرانه برخی نانوایی ها مورد انتقاد قرار گرفت

رئیس دولت گرگان با بیان اینکه نظام ما سیستم نارسایی و برنامه بی برنامه است، تصریح کرد: امروز معیشت مردم دچار مشکل شده و برای رفع این مشکل نظارت بیشتری نیاز است. مشکل برای مردم

پایین محلی با تاکید بر اینکه به صلاح نظام و مردم نیست که مدیر را در سطح پرهزینه و ناکارآمد نگه دارم، حتی اگر کار شخصی من باشد، تاکید کرد: خارج شوید تا در صورت نیاز به آنها دسترسی داشته باشیم.

وی همچنین به قطعی آب در مناطق خاصی از گرگان اشاره کرد و گفت: تنش ها و مشکلاتی در گرگان وجود دارد که باید مدیریت شود که یکی از این مسائل طغیان آب است. قطعا همه گرگان ها باید به آب آشامیدنی حتی به مقدار کم دسترسی داشته باشند، برخی نباید به راحتی آب بنوشند و برخی دیگر در حالت کم آبی هستند.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا