ورزشی

مدیرعامل غیرفوتبالی سایپا بعداز سقوط به باشگاه نرفته !

مدیرعامل باشگاه به دسته اول بازگردانده شد و پس از این حادثه در ساختمان باشگاه حضور نخواهد داشت.

طبق گزارشات شفافمهرداد سراجی که برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر تیم ثروتمند و با استعداد سایپا را قرار داد ، با مدیریت ضعیف و انتقادی خود ، چند روزی است که به این باشگاه نیامده است.

مدیرعامل غیرفوتبال باشگاه سایپا ، که سابقه مدیریت فوتبال را داشت و مسئولیت خود را در سازمان تربیت بدنی دولت احمدی نژاد از سر گرفت ، و از این فرصت برای پیوستن به هیات مدیره فدراسیون فوتبال به صورت کم حاشیه یکسال استفاده کرد. دسته پایین به پایین

مدیرعامل غیر فوتبالی سایپا بعد از سقوط به باشگاه نرفت!

تصمیمات جنجالی و توصیه های بحث برانگیز باشگاه باعث شده است که رسانه های حاشیه ای نارنجی در 20 سال گذشته در لیگ برتر و همچنین جنجال ایجاد کنند.

بودجه این باشگاه که به کارخانه خودروسازی سایپا گره خورده است بسیار بیشتر از باشگاه های شهر بحرانی است که هزینه سفر ، محل اقامت و کار تیمی را نداشتند چه برسد به قرارداد تیم و بازیکنان.

حالا غیبت سراجی در روزهایی که باید به عملکرد ضعیف خود پاسخ دهد ، غافلگیر کننده است و مشخص نیست مدیران ارشد گروه سایپا حاضرند او را با این سابقه حفظ کنند یا نه!

نکته دیگر وضعیت فوتسال کشور در سالهای آینده با مدیریت سراجی است ، در صورتی که تصمیمات غیرحرفه ای این شخصیت بی کفایت اعتبار سالهای اخیر را از دست بدهد.

دکمه بازگشت به بالا