جامعه

مسابقاتی که دانش آموزان را دچار استرس کند، مورد تایید آموزش و پرورش نیست

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: “با ارائه ابزارها و تجهیزات آموزشی ، باید اطمینان حاصل کنیم که یادگیری در بین دانش آموزان انجام شده است.”

به گزارش امروزنگار ، رضوان حکیم زاده ، با حضور در مدرسه شاهد منطقه 1 خرم آباد ، در دیدار با تیم اجرایی مدرسه ، دیدگاه ها ، مسائل و انتظارات خود را در رابطه با برنامه درسی در زمینه های آموزش و یادگیری ارائه کرد: نقش مدارس عوامل اجرایی و آموزشی بسیار مهم است به و پس از ارائه ابزارها و تجهیزات آموزشی ، گام بعدی این است که اطمینان حاصل شود که یادگیری در دانش آموزان صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه هدف اصلی وزارت آموزش و پرورش تربیت کودکان با توجه به نیازهای جوانان است ، گفت: هدف ما آموزش کودکان به صورت فراگیر است و از آموزش آنها در یک جنبه اجتناب می کنیم.

حکیم زاده گفت: در این راستا مسابقاتی که استرس زیادی را بر دانش آموزان و کودکان وارد می کند و آنها را تک بعدی می کند مجاز نیست و بهتر است خانواده ها به رشد طبیعی دانش آموزان اجازه دهند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، وی ادامه داد: دانش آموزان باید از جوانی خود لذت ببرند و فرصتی برای ارائه توانایی های خود در زمینه های مختلف داشته باشند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا