استانی

مسابقه عکاسی مُحرم در کرج برگزار می‌شود+ نحوه ارسال آثار

به گزارش خبرگزاری امروزنگار در استان البرز ، خانه محله گلشهر کرج به مناسبت ایام سوگواری سرور اباعبدالله حسین (ع) و مناسک ویژه این ایام ، مسابقه عکاسی را در دستور کار خود قرار داد.

مدیر خانه محله گلشهر در مورد استاندارد پایین اجرای این مسابقه فرهنگی اظهار داشت: این مسابقه برای عموم مردم خاص است و همه افراد می توانند عکس های خود را با ابزارهای موجود در اختیار پل های ارتباطی این مسابقه قرار دهند.

سید محمدرضا حسینی گفت: یک مسابقه عکاسی محرم با موضوع محرم در شهر من ، نوحه سنتی و حسینیه در هر خانه ای برگزار می شود و عموم مردم و علاقمندان به هنر عکاسی می توانند آثار خود را به آدرس 29 آگوست

وی با بیان اینکه علاقه مندان می توانند آثار خود را از طریق واتساپ به شماره 09303643762 ارسال کنند ، اظهار کرد: به 5 اثر برتر این مسابقه در قالب مراسمی در سالن محله گلشهر جوایزی اهدا می شود.

مدیر خانه محله گلشهر با اشاره به برگزاری این رویداد فرهنگی در یکی از خانه های محله ، این رویداد را نقطه شروع بازی بیشتر این خانه ها در رویدادهای اجتماعی و فرهنگی عنوان کرد. شهر کرج و گفت: شهر اسلامی از حمایت ویژه ای برخوردار بودم.

3434

دکمه بازگشت به بالا