ورزشی

مشکلات همیشه کنارمان بوده است

به گزارش شفاف، وحید امیری هافبک تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از بازی با سوریه در مرحله مقدماتی جام جهانی گفت: خدا را شکر الان شرایط تیم خیلی خوب است. سه امتیازی که در بازی گذشته به دست آوردیم به تیم ملی اعتماد به نفس داد. این دلیل نمی شود که بازی با سوریه را آسان بدانیم و خدای ناکرده با خیال راحت وارد زمین شویم. ما همیشه بازی های سختی مقابل تیم سوریه انجام دادیم. مطمئنیم بازی فردا هم سخت خواهد بود. ما خوب تمرین کردیم، به خودمان ایمان داریم و معتقدیم که با یک بازی معمولی و یک بازی که باید به جام جهانی نزدیکتر باشیم، تمام تلاش خود را در زمین انجام خواهیم داد و دور از هر لبه بازی خوبی انجام خواهیم داد.

وی در خصوص تغییر جایگاه در بازی با لبنان و تکرار این اتفاق در بازی های مختلف باشگاهی و ملی گفت: در باشگاه ها اتفاقاً در پست غیرتخصصی بودم اما به ندرت پیش می آید که بین این دو پست تغییر پست بدهم. این دو. «من کار را برایم آسان کردم تا بدون اینکه به چالش کشیده شوم، با این موضوع کنار بیایم. در این چند سال چون شغل های زیادی را تغییر داده ام و در پست های مختلف بوده ام، تمرکزم تغییر نمی کند و می دانم در هر شغل چه وظایفی دارم. بیشتر تلاشم این است که همزمان در کنار تیم باشم. تمام تلاشم این است که تیم ملی موفق شود.

ملی پوش ایرانی در پست اینستاگرامی خود مبنی بر اینکه بازیکنان تیم ملی در فضای مجازی مشکلات این تیم را با شرایط نامناسب پوشش به اشتراک گذاشته اند، گفت: این موضوع هیچ تاثیری در روند تیم ندارد. “گاهی اوقات هر خانواده ای مشکلات و کمبودهایی دارد. همیشه اینطور بوده است. هیچ زمانی نبود که این مشکلات وجود نداشته باشد. من اسم این را مشکل نمی گذارم. یک جورهایی این همیشه با ما بوده است. اینطور نیست. موضوع مهمی است که نمی خواستم در مورد آن صحبت کنم. هر چه بازی گسترده تر باشد، حاشیه ها بهتر است. این را بعداً رها کنید. ما میخواهیم.

تیم های ملی ایران و سوریه فردا از ساعت 19:30 در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی به مصاف هم می روند.

دکمه بازگشت به بالا