حوادث

ناجا امروز پرچمدار امنیت و آرامش جامعه است

سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی تغییر نگرش مردم نسبت به پلیس است و این موفقیت به دلیل رفتارها ، رفتارها و رفتارهای ارزشمند پلیس در برخورد با پلیس مردم. ”

به گزارش امروزنگار ، علیرضا کاظمی امروز با جمعی از پرسنل نیروی انتظامی دیدار کرد و ضمن تبریک این روز به آنها و احترام به خدمات نیروی انتظامی ، گفت: نیروی انتظامی سختی های زیادی را متحمل می شود و در شرایط سخت برای امنیت نیروی انتظامی کار می کند. جامعه.

وی گفت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی تغییر نگرش مردم نسبت به پلیس است و این موفقیت مدیون رفتارها ، سیره و رفتارهای ارزشمند پلیس در برخورد با مردم است.

کاظمی گفت: تغییر نگرش مردم نسبت به نیروی انتظامی یک دستاورد بزرگ است و ناجا پروژه شاخص امنیت و آرامش امروز جامعه است.

وی ادامه داد: امروز نیروی انتظامی از یک نیروی انتظامی به یک نهاد اجتماعی و فرهنگی تبدیل شده و پناهگاهی برای افرادی است که در شرایط سخت تحت فشار و رکود هستند.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: عشق به خدمت در نیروی انتظامی در حال پاره پاره شدن و تلاش جدی برای مبارزه با ناامنی ، حفاظت از مرزهای کشور ، مبارزه با قاچاق مواد مخدر ، امنیت شهری و … است.

وی با بیان اینکه ما همیشه خدمات بی قید و شرط پلیس را در همه زمینه ها می بینیم ، افزود: ویژگی اصلی ناجا “صاع صدر” آن است و او این جنبه را در حوادث مختلف نشان داده و همیشه با او بوده است. مردم. “

کاظمی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی گروهی است که حمایت از قانون را وظیفه می داند و “متولی جامعه” است و در این راه شهدای زیادی را تقدیم نظام اسلامی کرده است.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش اذعان داشت: مبارزه با فساد در دستور کار ناجا قرار دارد و این نیرو بارها وفاداری خود را به انقلاب و نظام اسلامی ثابت کرده است.

در پایان این جلسه از تعدادی از نیروهای انتظامی مستقر در حوزه ستاد آموزش و پرورش تقدیر شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، شایان ذکر است ؛ در همین راستا ، چندین معاون وزارت آموزش و پرورش از جمله مهرزاد حمیدی ، معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر بهداشت و قاسم احمدی لشکی ، معاون حقوقی و امور مجلس وزیر ، با پرسنل ناجا در کلانتری ملاقات کردند و از تلاش های آنها قدردانی کردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا