ورزشی

ناظر بازی عامل تنش بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، مجتبی فریدونی پس از کشیدن ذوب آهن در مقابل سایپا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا از سازمان لیگ می خواهم 15 نفر را برای نظارت بر آقای جلال مرادی به عنوان ناظر ، برای کنترل آقای مرادی اعزام کند. او امروز عامل اصلی بروز تنش بود و نمی داند کجا برود و کجا نرود.

وی گفت: “من دیگر نمی دانم در مورد مسائل داوری چه بگویم.” من فکر می کنم دیگر نیازی به VAR نیست زیرا پرداخت اضافی به داور چهارم کار VAR را انجام می دهد ، که کاملا واضح بود.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن ادامه داد: آقای جلال مرادی دوست دارد سلیقه خود را اینجا اعمال کند. وقتی مربی تقلبی می تواند پشت حصار باشد ، او همچنین می خواهد جای بازیکن و مربی را مشخص کند و امروز همه چیز عادی می گویند. بودن.

وی گفت: “قضاوت واقعاً عجیب بود.” وقتی داور کارت را تحویل داد و به صحنه نزدیکتر بود ، اما داور چهارم گفت ، آنها در پایان باید همان امتیاز را به سایپا بدهند ، همانطور که در بازی پیکان یک پنالتی گرفتند.

فریدونی افزود: متأسفانه اینها تحت تأثیر فضای رسانه ای هستند. شب گذشته ، ما دیدیم که چرا آنها قبل از بازی تصمیم گرفتند که به نظر می رسد برنامه ریزی شده است.

وی در مورد دعوت به کمیته انضباطی گفت: مشکلی نیست ، من می روم و به کمیته انضباطی می آیم و مشکلی وجود ندارد.

مدیر عامل باشگاه ذوب آهن گفت: شکایات داوری ما به جایی نمی رسد ما از ابتدای سال شکایت کرده ایم آیا به جایی رسیده است؟ فایده ای ندارد ، من نمی دانم هیئت منصفه ، نظارت یا ارزیابی چیست؟ بسیاری از تیم های دیگر نیز همین مشکل را با ما دارند.

وی تأکید کرد: ما برای این تیم تمام کارها را انجام داده ایم و استرس زیاد است و این اتفاقات اوضاع را بدتر می کند و اگر اجازه دهند ما نتیجه خواهیم گرفت.

دکمه بازگشت به بالا