ورزشی

نخستین برد نمایندگان بسکتبال ایران در غرب آسیا/ برتری گرگانی‌ها مقابل الکرامه

به گزارش شفاف، در هفته دوم مسابقات سوپرلیگ بسکتبال غرب آسیا، امروز (چهارشنبه 16 دی ماه 1401) تیم شهرستانی در سالن آزادی تهران میزبان گرگان الکرامه سوریه بود و با نتیجه 78 به پیروزی رسید. -83.

ترکیب شهرداری گرگان:

محمد جمشیدی، بهنام چخری، سالار منجی، پری پتی و آنتاناس اودراس

ترکیب الکرامه سوریه:

عبدالعلیم، عمر شیخ علی، اسحاق عبید، زکریا الحسین و نمانجا بسویچ

* نیمه اول: شهرداری گرگان 39-44

هر دو تیم در این بازی شروع خوبی داشتند و تا پایان کوارتر دوم به مصاف هم رفتند اما در نهایت این تیم شهرداری گرگان بود که با پری پتی و جمشیدی اختلاف 5 امتیازی ایجاد کرد. ، بنابراین برنده به رختکن رفت.

کوارتر اول این بازی 22 بر 22 مساوی بود اما کوارتر دوم با برتری 17 بر 22 شهرداری گرگان به پایان رسید تا شاگردان حاتمی پیروز به رختکن رفتند.

* نیمه دوم: شهرداری گرگان 78-83

با از سرگیری بازی در این نیمه، نماینده سوریه عملکرد بهتری داشت و توانست با درخشش «عبدالعلیم» در امتیاز 47 بر 49 اختلاف را به دو امتیاز برساند و حاتمی را مجبور به درخواست وقت استراحت کرد. در ادامه باز هم این شهرداری بود که ضربه بازی را با نتیجه 58 بر 52 برد. این بازی نزدیک ادامه داشت تا نماینده ایران با نتیجه 83 بر 78 پیروز میدان شد.

کوارتر سوم این بازی با نتیجه 14 بر 13 به سود شهرداری به پایان رسید تا اولین پیروزی نمایندگان ایران در این رقابت ها با وجود پیروزی 25 بر 26 در کوارتر چهارم رقم بخورد.

فردا (پنجشنبه) 17 دی ماه 1401 در ادامه این رقابت ها تیم ذوب آهن اصفهان دیگر نماینده ایران از ساعت 16:30 در سالن آزادی به مصاف اتحاد اهلی دیگر نماینده سوریه می رود.

دکمه بازگشت به بالا