ورزشی

نساجی با بازی انتحاری، نفت را شگفت‌زده کرد

به گزارش شفاف ، ساکت الهامی پس از کسب دومین پیروزی متوالی خود در لیگ برتر و افزایش شانس نساجی برای بقا در لیگ برتر ، گفت: بازی برای هر دو تیم بسیار سخت و بسیار پراسترس بود. من و نفت آمادگی زیادی برای این بازی داشتیم زیرا سه امتیاز بازی برای هر دو تیم مهم بود. خوشحالم که بازیکنانم خواسته های من را برآورده کردند و ما توانستیم سه امتیاز ارزشمند به هواداران عزیز خود که از ابتدای فصل رنج می کشند ، بدهیم.

وی ادامه داد: سال جدید را با پیروزی آغاز کردیم. امیدوارم محبت هواداران را جبران کنیم. به نظر من بازیکنان مهمترین نقش را در این پیروزی داشتند. دست همه بازیکنانم را می بوسم و به آنها احترام می گذارم. دعای هواداران در راه ما بود و من از آنها تشکر می کنم.

این مربی نساجی در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد علت عملکرد ضعیف نفت در مسجدسلیمان ، گفت: نفت در شهر خودش یک میزبان واقعی است. این تیم تیم خوبی است که برابر سپاهان ، استقلال و پرسپولیس سه امتیاز کسب می کند و تراکتور را با 10 نفر به دردسر می اندازد. نفت یکی از تیم های شناسایی مسجد سلیمان است. این تیم برای آذربایجان مانند تراکتور ، ملوان برای انزلی ، نساجی برای مازندران و … است.

الهامی یادآور شد: “من می دانستم که آنها در یک دوراهی قرار دارند.” شاید من اشتباه می کردم ، اما همانطور که حدس می زنم ، نفت بازی را با دقت شروع کرد. ما بازی خودکشی را به خاطر شرایط خود شروع کردیم. شاید عقب بوده باشد ، اما خوشبختانه نتیجه خوبی گرفتیم. به نظر من بازیکنان ما تجربه بیشتری نسبت به نفت مسجد سلیمان داشتند. من به شما قول می دهم این روغن یقه تیم ها را تسکین می دهد. آنها امروز تعجب کردند و فکر نمی کردند که ما اینگونه بازی کنیم زیرا آنها تیم های بزرگی در خانه دارند.

مربی نساجی تاکید کرد: ما چاره ای جز خودکشی نداریم. آقای یزدی را به خاطر تیم خوبشان تبریک می گویم. آنها می توانند در هفته های آینده خوب عمل کنند و در هفته های آینده می توانند پرسپولیس را متوقف کنند. معتقدم نفت مسجدسلیمان تیم بسیار خوبی است. خوشحالم که در شهر اول شخص هستم. من در مسجدسلیمان دوستی داشتم که سه سال هم اتاقی بود و دیروز به مزار او رفتم. من این شهر را دوست دارم و خاطرات خوبی از مسجد سلیمان دارم.

دکمه بازگشت به بالا