ورزشی

نساجی قربانی ناداوری/هرنوع مدل و بدشانسی بر سر نساجی می‌آورند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حمید مطهری پس از تساوی بدون گل تیمش نساجی مازندران مقابل میهمانش ذوب آهن اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: علیرغم فشارهای فراوان در هفته های اخیر برای نه داوران در اختیار تیم نساجی قرار گرفتند، ما سکوت کردیم و نمی خواستم در مورد داور صحبت کنم.

وی گفت: البته خسته نباشید تیم داوری این بازی ممکن است من می گویم اما فیلم در صحنه ای که بازیکن ما پنالتی شد، داور به راحتی پنالتی مسلم نساجی را از دست نداد.

سرمربی تیم نساجی مازندران افزود: حتی در بازی هفته گذشته مقابل تیم نفت مسجد سلیمان که 4 بر صفر به سود نساجی بود داور گل پنجم ما را رد کرد و زمهران در حالت کاملا سالم گل را به ثمر رساند. و داور همه را شگفت زده کرد

نساجی در نیمه دوم تیم بهتری بود

سرمربی نساجی مازندران نیز با بیان اینکه تیمش در نیمه دوم تیم بهتری بود، گفت: متاسفانه در نیمه اول بازیکنان ما به دلیل خستگی و فشار زیادی که در بازی داشتند با استرس و خستگی به بازی ادامه دادند. بازی هفته گذشته مقابل مسجد سلیمان.

مطهری ادامه داد: اما در نیمه دوم نساجی با ایجاد موقعیت های تعویض زیاد و ارسال ضربات ایستگاهی تیم بهتری بود که اگر در برخی مواقع دقت بیشتری می کردند می توانستیم بازی را ببریم.

وی همچنین با تمجید از عملکرد تیم ذوب آهن اصفهان در این دیدار گفت: تیم ذوب آهن ساختار دفاعی منظمی دارد. و همینطور موضوع دلیل شکست این تیم در گلزنی بود.

وی افزود: متاسفانه در بازی هایی که نساجی در این فصل انجام دادند انواع بدشانسی ها را برای این تیم به نمایش گذاشتند. و من مطمئن هستم اگر در دو بازی اخیر خانگی هواداران با ما در ورزشگاه حضور داشتند، داوران مقابل تیم نساجی نبودند.

مطهری گفت: به هر حال بازیکنان در این بازی تمام تلاش خود را کردند و امیدوارم با همان سبک بازی که شروع کردیم بتوانیم در آینده عملکرد بهتری داشته باشیم.

به گزارش آنلاین، تیم نساجی مازندران عصر پنجشنبه در ورزشگاه شهید وطنی در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر باشگاه های کشور شرکت کرد. قائم شهر به میزبانی تیم ذوب آهن اصفهان برگزار شد و من در نهایت تیم مهمانش به تساوی بدون گل رسید. شاگردان حمید مطهری با یک امتیاز این بازی خانگی 10 امتیازی شدند و موقتا به رده ششم جدول صعود کردند.

دکمه بازگشت به بالا