فرهنگ و هنر

«نقاش پاییز» کیست؟ – امروزنگار

به نام “نقاش پاییز”. بر روی Jasper Francis Crapsy ، هنرمند آمریکایی معروف به ایجاد نقاشی های رنگارنگ تر. فرا رسیدن پاییز بهانه خوبی برای یادآوری برخی از نقاشی های پاییزی این هنرمند است.

به گزارش امروزنگار ، “Chasper Francis Krapsi” در سال 1823 در نیویورک متولد شد. او از معماری شروع کرد اما همیشه به نقاشی علاقه داشت. کرپسی مدتی به عنوان معمار کار کرد و در جستجوی نقاشی رفت. او سرانجام نقاشی تمام وقت را در حدود سال 1840 ، زمانی که مدرسه رودخانه هادسون در اوج نقاشی منظره بود ، آغاز کرد. او به سرعت در کنار دیگر هنرمندان بزرگ آمریکایی مانند توماس کول و فردریک ادوین چرچ اجرا کرد.

“برداشت در هادسون” 1860

“جاسپر کراپسی” در خلق تصاویری از مناظر پاییزی بسیار ماهر بود و تعداد زیادی عکس با این مواد خلق کرد. این هنرمند حداقل 50 تابلو با عنوان “برداشت” به همراه تعدادی نقاشی دارد که در عنوان آنها از “اکتبر” استفاده شده است. او همچنین شاخ و برگ پاییزی را در تصاویری نشان داده است که هیچ ربطی به پاییز ندارند ، البته از جمله “در دره راماپو”.

“در دره راماپو” 1881

“دریاچه گرینوود” 1875

اگرچه نقاش برای خلق نقاشی هایی از مناظر اروپایی سفرهای زیادی به اروپا کرد ، اما بیشتر آثار او بر شمال شرقی ایالات متحده متمرکز است. در میان این آثار ، مناظر نیویورک و نیوجرسی بیش از سایر نقاط چشمگیر است.

“برداشت بر روی رودخانه” 1877

نقاشی های این هنرمند به دلیل استفاده از رنگ های روشن زرد ، نارنجی و قرمز بسیار جذاب است. این نقاش در انتخاب رنگ برای نقاشی های پاییزی مهارت داشت.

در برخی از نقاشی های او به جزئیات توجه زیادی شده است. اگرچه او معمار محسوب می شد ، اما نقاشی هایش به ندرت اثری از ساختمان نشان می دهد.

“برداشت در رودخانه هادسون” 1860

کراسپی “برداشت در رودخانه هادسون” را در مدت اقامت طولانی خود در لندن نقاشی کرد. او می خواست مناظر آمریکایی را به انگلیسی نشان دهد. بنابراین او این عکس را در یک نمایشگاه انفرادی به نمایش گذاشت. او و همسرش نقاشی را در آن زمان به ملکه ویکتوریا نشان دادند و این نقاشی توجه ملکه را به خود جلب کرد.

“صبح پاییز” 1890

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا