ورزشی

نویدکیا: هر کسی سپاهان را دوست ندارد برود/ حواشی برایم مهم نیست

سرمربی سپاهان می گوید به دنبال مسائل حاشیه ای نیست، اما هرکس سپاهان را دوست نداشته باشد می تواند برود.

به گزارش امروزنگار، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل شهر خودرو گفت: بازی هایی که راحت به نظر می رسند برایم اهمیت بیشتری خواهند داشت. برای ما مهم است که بتوانیم خوب کار کنیم. شهرخودرو تیم محترمی است. او در پنج هفته گذشته تنها یک باخت داشته و آنها با شرایط خود نتایج خوبی کسب کرده اند. فاصله بین تیم ها به قدری کم است که ممکن است یک تیم با یک بازی سقوط کند و به همین دلیل بازی بسیار مهم است. سعی می کنیم از شانس خود برای کسب مقام دوم استفاده کنیم. روز سختی خواهد بود و ما باید تمام تلاش خود را برای کسب سه امتیاز بازی انجام دهیم.

وی درباره ادامه کار در سپاهان گفت: در این باره با مسئولان باشگاه صحبت کرده ام و قرار بر این شده که بازی های ما به پایان برسد و در آنجا تصمیم گیری شود. بهتر است سریال را تمام کنید و بعداً در مورد آن صحبت کنید. بعد از پایان سریال عملکرد تیم بهتر مطرح می شود و به نتیجه می رسیم.

سرمربی سپاهان درباره شایعه جدایی امید نورافکن اظهار داشت: این مسائل برای من مهم نیست. برای من مهم نیست که کدام بازیکن تیم را ترک می کند. من همیشه گفته بودم که اینجا باید افرادی باشند که تیم را دوست داشته باشند. هرکس سپاهان را دوست نداشت می تواند برود.

وی درباره غیبت های تیمش گفت: جلال علی محمدی غایب و محمدرضا مهدی زاده مصدوم است.

نویدکیا در پایان افزود: من هم به تیم جوانان به خاطر قهرمانی در لیگ تبریک می گویم. من سعی می کنم همه بازی های آنها و هرکسی که حق حضور در تیم بزرگسالان را دارد ببینم.

دیدار تیم های سپاهان و شهرخودرو در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فردا (پنجشنبه) از ساعت 19:30 در ورزشگاه نقش جهان برگزار می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا