ورزشی

نوید کیا: امتیاز مهمی از دست دادیم و امیدوارم در آینده حسرت نخوریم

به گزارش خبرگزاری امروزنگار ، محرم نوید کیا پس از تساوی مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: “از گفتن تیم روشنفکر خسته نشوید ، من از بازی راضی هستم”. درست است که ما نمی توانستیم از فرصت ها استفاده کنیم.

وی گفت: نفت مسجدسلیمان به طور استثنایی دفاع کرد. من قبول ندارم که آنها بگویند تیمی برای دفاع آمده است. من فکر می کنم دفاع هنر است و ما یک امتیاز مهم را از دست دادیم و نفت یک امتیاز مهم را بدست آورد. امیدوارم که در آینده این نکات را از دست ندهیم. مطمئناً هرچه به پایان نزدیک شویم ، امتیاز گرفتن دشوارتر خواهد بود و باید بیشتر کار کنیم تا ضربات نهایی و نیمه نهایی را بهتر بزنیم. تبریک می گویم به حریف که یک امتیاز گرفت.

نوید کیا همچنین در نشست خبری گفت: فکر می کنم ما یک بازی نسبتاً یک طرفه انجام دادیم. بحث های زیادی وجود دارد که روغن نقش محافظتی و بسته کننده ای داشته است. من همیشه معتقد بوده ام که دفاع هنر خوبی است و نمی توانم از حریف انتقاد کنم. حریف یک امتیاز ارزشمند از ما گرفت. من از نوع فوتبالی بازیکنانم خوشحالم ، نمی توانم از آنها انتقاد کنم. نیمه اول آنطور که باید خوب نبود و این تنها نقطه ضعف ما بود.

وی گفت: ما سعی کردیم از فضاها و کناره ها به خوبی استفاده کنیم. ما 2 امتیاز بسیار مهم را از دست دادیم و امیدوارم که در پایان کار این دو امتیاز را از دست ندهیم و به خاطر یک امتیاز به نفت تبریک می گویم.

سرمربی سپاهان گفت بهتر نیست اگر تنوع تاکتیکی بیشتری را مقابل تیمی مثل نفت ، و مثل شوت از راه دور و غیره انجام می دادید: من فقط این جمله را قبول می کنم. ما سعی کردیم حریف را جلو بیاوریم اما در این کار موفق نشدیم و آنها به دنبال دفاع و ضد حمله بودند. البته ، ما اقدامات متقابل زیادی به آنها ندادیم ، اما خیلی به سمت دروازه نفت افت نکردیم. ما خیلی مناسب نبودیم و مردان خط میانی در تیراندازی مهارت کافی نداشتند و امیدوارم مشکلاتمان را برطرف کنیم.

نوید کیا گفت وقتی کی روش وارد شد اتفاق خاصی در تیم رخ نداد: حریف خیلی نزدیک بازی می کرد. ما سعی کردیم بسته های تیمی خود را تغییر دهیم ، اما این کار را خیلی خوب انجام ندادیم. کی روش می توانست در این بازی به ما کمک کند. بعد از آمدن کی روش به زمین ، به جای اعزام او از پهلوها ، سعی کردیم او را از پشت بفرستیم که فایده ای نداشت. قبل از حضور این بازیکن ، ما بیشتر از طرفین پرتاب می کردیم.

نوید کیا در خاتمه درباره آمار خوب سپاهان گفت و فکر نمی کند که این کشش در زمان خوبی اتفاق افتاده باشد تا به شما و تیم و بازیکنان سپاهان بیشتر الهام بگیرد: “منطقی به نظر می رسد ، اما نمی توانم قبول کنم که بعدا چند برد برای شوکه شدن. من این را خیلی جدی نمی گیرم. این یک کار خوب است که ما انجام می دهیم ، اما این یک واقعیت است که تیمی که خوب بازی کند نمی تواند با بازی خوب برنده شود. انتظارات تیم افزایش یافته و بازیکنان باید بیشتر کار کنند

258 41

دکمه بازگشت به بالا