جامعه

نیروی انتظامی در خط مقدم دفاع از ارزش های اسلامی است

نیروی انتظامی در خط مقدم دفاع از ارزشهای اسلامی است
عکس اخبار آرشیوی است

امروزنگار / مازندران نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی استان مازندران گفت: نیروی انتظامی در خط مقدم دفاع از ارزشهای اسلامی قرار دارد.

حجت الاسلام والمسلمین “سید علیرضا آدیانی” صبح امروز با آیت الله “محمدباقر محمدی لائینی” نماینده ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه روز جمعه در شهر ساری در مراسم عزاداری شهادت شهید سید و سالار ابا -حسین مازندران شرکت کردند.
حجت الاسلام والمسلمین مذاهب در سخنانی که نشان می دهد کربلا و عاشورا نه تنها به عنوان یک رویداد بلکه به عنوان یک جریان در تاریخ شناخته می شوند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، وی تصریح کرد: جریان عاشورا و حادثه کربلا مختص زمان و مکان خاصی نیست ، بلکه یک جریان متعالی و متعالی است که در تاریخ ثبت شده است.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به شرایط نفرین شده و فشار شدید رژیم اموی و فضای بسته در رسانه ها ، گفت: جنبش عاشورا پس از 1400 سال با قدرت نافذ خود دقیقه به دقیقه ثبت شد. از قلب به قلب ما رسیده است
نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی گفت: حادثه بزرگ تاریخی عاشورا منشأ حرکت ، پویایی و تمدن است ، ساکن نیست و ادامه دارد.
حجت الاسلام آدیانی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: خدا را شکر ، با جهت گیری نیروی انتظامی ، با راهنمایی فرمانده معظم کل قوا در سال های اخیر ، نیروی انتظامی ، به موازات تامین امنیت سیاسی و مدنی احترام به امنیت اخلاقی جامعه و دارای ارزش های جامعه است.
وی گفت: این موضوع آنقدر جدی است که مقام معظم رهبری بارها از نیروی انتظامی در مواجهه با ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی و افرادی که ارزش های جامعه را زیر پا می گذارند تقدیر و تشکر کرده است.
ادیان معروف به یکی از این طرح ها به برنامه ناظر اضافه و اضافه کردند: طرح ناظر یک برنامه اساسی است و پایه و اساس یک روش جدید و بدیع از ارزشهای مهم جامعه است و دشمن با هدف سیاسی ، به دنبال ایجاد فضای هاتالوسی از جامعه اسلامی با بهترین راه برخورد می کند و آن مسئله بدحجابی و بی حجابی است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا