ورزشی

هاکی روی یخ ایران به دیویژن سه جهان صعود کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، کاوه صدقی در تایید این موضوع گفت: چهارشنبه شب در حاشیه دیدار دوستانه تیم های آیس باکس و ام دات کام که هر دو یخ تیم ملی هاکی کشورمان را تشکیل می دادند، به میدان رفتیم. خبر داد که اعضای کنگره جهانی فنلاند تصمیم گرفتند که شیرین ترین خبر برای ورزش های طرفدار المپیک و زمستانی باشد.

سرمربی این تیم با یادآوری مقام دومی در دسته چهارم جهانی خاطرنشان کرد: اعضای کنفرانس جهانی هاکی روی یخ که در حاشیه مسابقات قهرمانی جهان برگزار شد، با توجه به عملکرد مثبت تیم ملی کشورمان در اولین حضور جهانی خود در قرقیزستان، به مقام دوم دست یافتند. آنها این تصمیم بزرگ را برای تیم ایران گرفته بودند.

صدقی با تبریک این افتخار بزرگ به ورزش دوستان ایران گفت: از این رو اعضای تیم ملی کشورمان در مسابقات دسته 3 مسابقات جهانی 2023 به میزبانی بوسنی به مصاف تیم های قدرتمندی مانند قرقیزستان و بوسنی خواهند رفت.

وی ادامه داد: هاکی روی یخ ایران برای میزبانی از این رویداد بزرگ و این جایگاه ارزشمند مستلزم حمایت همه جانبه کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش برای تجهیز ورزشکاران واجد شرایط ایران به تجهیزات لازم است، برگزاری منظم اردوهای داخلی و خارجی و همچنین برگزاری جلسات تدارکاتی. ، ضمن حفظ موقعیت خود در بخش سوم، باید بینشی از پیشرفت به بخش بعدی ارائه دهد.

اگرچه شاید برای هاکی روی یخ ایران این یک رویا به نظر برسد، اما با شناختی که از فداکاری، تلاش، انگیزه و سخت کوشی ورزشکاران این تیم دارم، قول می دهم با حمایت های مناسب، این بچه ها بتوانند ایران را درست کنند. افتخار جهان بین المللی در این ورزش جدید در ایران.

دکمه بازگشت به بالا