ورزشی

هجوم هواداران ایرانی به صفحه بازیکن تیم ملی انگلیس!

به گزارش خبرگزاری امروزنگار؛ منچستریونایتد در این فصل عملکرد خوبی ندارد و حتی این احتمال وجود دارد که تیم ها نتوانند سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنند. بدون شک یکی از ضعیف ترین بازیکنان این فصل، شیاطین سرخ هری مگوایر بود. مدافعی که در این فصل اشتباهات وحشتناکی داشت و هواداران این تیم از عملکرد این بازیکن نیز به شدت انتقاد کردند.

کاپیتان منچستریونایتد که با تیم ملی خود در جام جهانی به مصاف تیم ملی کشورمان خواهد رفت، مدتی است که روزهای خوبی را سپری نمی کند و حتی بسیاری از هواداران یونایتد معتقدند که این بازیکن نباید کاپیتان تیمش باشد. . . اشتباهات این بازیکن در یک سال گذشته بود که حتی باعث شد در بازی دوستانه انگلیس و ساحل عاج به هواداران خودش سرعت ببخشد.

موضوعی که از چشم برخی از کاربران ایرانی اینستاگرام دور نیست و پس از قطعی شدن قرعه کشی جام جهانی ایران و همگروهی با انگلیس، زیر یکی از پست های جدید این بازیکن ابراز امیدواری کردند که او به اشتباهاتش ادامه دهد. در بازی با ایران. تیم اسکوچیچ از شلاق بازیکنان نهایت استفاده را خواهد کرد و می تواند در اولین بازی خود در جام جهانی 2022 کار بزرگی انجام دهد و بر انگلیس پیروز شود.

شخصی در مورد مگ اویدیر نوشت: ایرانیان تنها خوشبختی ما شما هستید. منتظر اشتباهات شما در بازی با ایران هستیم یکی دیگر نوشت: لطفا روی طارمی خطای پنالتی بکنید.

کاربر دیگری از او خواسته که در مقابل ایران همان بازیکنی باشد که مدتی است. با انتشار پیامی چند نفر دیگر علاقه خود را به مدافعان تیم ملی انگلیس به زبان فارسی و انگلیسی اعلام کردند. شخص دیگری او را هری پاتر نامید.

بیشتر بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا