ورزشی

هزینه سنگین مهدی تاج برای بازگشت کی‌روش

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال برای پیگیری آخرین وضعیت سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی نظر اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال را دریافت کرد. در قطر به ترتیب شخصا. برای بررسی موانع مربوط به فسخ قرارداد با دراگان اسکوچیچ.

وی همچنین قرار است جزییات توافق با کارلوس کی روش برای بازگشت به ایران را در اختیار هیات مدیره قرار دهد و با توجه به مجوزی که در صورتجلسه امروز به امضای اکثریت اعضا رسید، می تواند مستقیما با کارلوس کی روش مذاکره کند.

تاج که تاکنون گفت و گوی مستقیمی با کی روش نداشته است، تصمیم دارد عصر فردا با مشورت مسئولان وزارت ورزش، پیش نویس قراردادش را آماده و برای کی روش ارسال کند.

تاج اصرار دارد که سرمربی سابق تیم ملی ایران نیز در اردوی اتریش حضور داشته باشد. بنابراین بعید به نظر می رسد که او در ابتدای هفته آینده به درخواست تاج به تهران سفر کند.

تاج برای عقد قرارداد با کی روش باید دوباره نظر اعضای هیئت مدیره را جلب کند تا قرارداد با او به شکل رسمی درآید. قرارداد با کی روش در صورت توافق طرفین از پایان جام جهانی 2022 تا پایان جام ملت های آسیا 2023 خواهد بود.

همچنین رئیس فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت با دراگان اسکوچیچ جلسه ای برگزار کند تا راه های فسخ قرارداد با وی را بررسی کند و در صورت امکان از این مربی تخفیف بگیرد در غیر این صورت 900 هزار دلار غرامت خواهد داشت. که در آنجا حدود 30 است). میلیارد تومان) به این مربی بدهد. پرداخت می شود.

258 258

دکمه بازگشت به بالا