استانی

هفته پژوهش و فناوری استان البرز همراه با جهاد تبیین برگزار می‌شود

به گزارش امروزنگار از البرز؛ مجتبی عبداللهی در اولین جلسه شورای سیاستگذاری هفته پژوهش و فناوری استان که روز چهارشنبه در تالار شهدای استانداری برگزار شد، افزود: این هفته از 21 تا 28 آذرماه با برپایی نمایشگاه پژوهشی گرامی داشته می شود. و دستاوردهای فناورانه و جشنواره هایی برای تجلیل از نخبگان و دانش.دانشجویان اتفاق می افتد.

عبداللهی گفت: استان البرز در حوزه علم، پژوهش، پارک های علم و فناوری و … دارای قابلیت های فراوانی است که پیش بینی می شود در هفته جاری مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی بیان کرد: مردم به ویژه دانشجویان و اساتید دانشگاه باید از دستاوردهای علمی کشور آگاه شوند، بنابراین در کنار جشنواره ها و نمایشگاه ها تمام تلاش خود را برای تبیین عملکرد علمی و پژوهشی به کار خواهیم بست.

استاندار البرز گفت: باید برای اساتید برتر در جهاد تبیینی و همچنین دانشجویان و نخبگان استان احترام ویژه ای قائل شد.

در این جلسه کاوه حدادپور معاون توسعه منابع استانداری البرز به عنوان قائم مقام ستاد هفته پژوهش و فناوری استان معرفی و به اطلاع استانداری البرز رسید. همچنین طی اطلاعیه های جداگانه ای از سوی نماینده عالی دولت در استان، کلانتری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، ضمن حفظ سمت به عنوان دبیرکل هفته پژوهش و فناوری استان، مهدی عباسی، رئیس علم و فناوری استان با حفظ سمت به عنوان دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان، هاجرگشت مدیرکل استان با حفظ سمت دبیری دانشجویان استان. جشنواره و رضا عزتی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دبیر جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری استان معرفی شد.

46

دکمه بازگشت به بالا