ورزشی

هفت خوان پرسپولیس برای رسیدن به فینال

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری امروزنگار؛ پرسپولیس مسیری مشابه هفت خوان رستم را طی کرد تا در فینال قرار بگیرد و توانست به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

خواننده اول؛ پرسپولیس خسته در قطر

پرسپولیس که از لیگ فشرده روزهای کرونا خسته شده بود ، آماده حضور در لیگ قهرمانان آسیا شد. تیم گل محمدی که پس از فارغ التحصیلی از لیگ برتر در دیدار حساس نیمه نهایی دربی قرار داشت ، پس از چند بازی سخت و دشوار آماده سفر به قطر شد و همین خستگی آنها باعث شد تیم گل محمدی مانع نتیجه گیری در قطر شد.

خواننده دوم؛ قهرمان جام گم شد!

تیم گل محمدی پس از پیروزی مجدد و ثبت نام پوکر در آستانه موفقیت در جام حذفی و یک جام دیگر قرار داشت ، اما در نتیجه دربی نیمه نهایی این تیم در آستانه یک قهرمانی دیگر ناکام ماند ، پیروزی که باقی ماند برخی از چالش های روحیه تیم. و این سوال همچنین خوش بینی نسبت به موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان ایجاد می کند.

خواننده سوم؛ جدایی ستارگان

در مقایسه با شروع این فصل در لیگ قهرمانان آسیا ، پرسپولیس 3 ستاره و بازیکنان و شاخص های اصلی خود را ندیده است. جدایی علیرضا بیرانوند ، دروازه بان اول و بازیکن تیم ملی پرسپولیس ، پایان لیگ برتر بود و به دنبال جدایی مهدی ترابی و علی علیپور ، دو بازیکن مهم و تأثیرگذار پرسپولیس ، هر دو بازیکن مهاجم قرمزها محسوب می شوند ایجاد سوicion ظن موفقیت پرسپولیس برای بسیاری ثابت خواهد شد اما بازیکنان جدید و خریدهای تابستانی پرسپولیس با عملکرد منحصر به فرد خود در قطر نشان داده اند که خریدهای خوبی برای پرسپولیس هستند تا خلا ستاره در تیم یحیی چندان دیده نشود.

خواننده چهارم؛ وضعیت در جدول چندان مناسب نیست

پرسپولیس با وجود اینکه در 2 بازی اول خود نتایج خوبی نگرفت ، دور جدید لیگ قهرمانان را آغاز کرد. تیم یحیی در دو بازی اول با یک پیروزی مقابل الدحیل و یک تساوی برابر الشارجه در انتهای جدول چهار تیمی قرار داشت و صعود نسبتاً سختی از گروه خود داشت اما نتایج چشمگیر پرسپولیس در بازی های باقی مانده این پایان بود. قرمزها توانستند به عنوان تیم نهایی از گروه C به مرحله بعد صعود کنند.

خواننده پنجم؛ خریدهای جدید!

در حالی که بازیکنان اصلی در فصل نقل و انتقالات در سبد پرسپولیس بودند ، طبیعی بود که نگرانی هایی در مورد هماهنگی این افراد با ساختار هماهنگی تیم قبلی وجود داشت ، اما خریدهای جدید پرسپولیس به یاهپ قطر داده شد. آنها از نهوه حسن استفاده کردند تا افرادی مانند لک ، آقایی ، سرلک ، پهلوان ، الخاطر ، شجاعی و رمضانی را در 7 بازی مهم سرخ ها در قطر در میان بهترین های پرسپولیس قرار دهند.

خواننده ششم؛ فشار و فشرده سازی بازی ها

پرسپولیس تا رسیدن به فینال 7 بازی در پیش داشت که حدود 3 هفته به طول انجامید ، بنابراین تیم یحیی به طور متوسط ​​تقریباً هر 3 روز یکبار باید نبردهای سختی را پشت سر می گذاشت ، بلکه به جای بازی برابر است. الدحیل در 90 دقیقه پنج بازی را برد و یک پنالتی را برد تا بهترین نتایج ممکن را در این رقابت سخت بدست آورد.

72

خواننده هفتم؛ رقبای نامرد!

رویارویی با معترضانی که با اصول عدالت آشنا نبودند ، یکی از بزرگترین مشکلات پرسپولیس در قطر بود! در حالی که پرسپولیس مجبور بود با تیم های خوش ساخت که صدها میلیون دلار بسته بودند جنگ نابرابری بپردازد ، تعدادی از مشکلات از جمله شکایت پرسپولیس در مورد ادعاهای دروغین بازیکنان غیرقانونی برای قرمزها ، داستان شاد کارت قرمز ستاره مراکش به وجود آمد. الدحیل برای بازی مقابل پرسپولیس و در نهایت گل عجیب AFC برای محرومیت مداوم عیسی آل کثیر نشان می دهد که همه مانع اصلی پرسپولیس برای رسیدن به فینال بود ، اما این بار سرخپوشان شکستند. معادلات و لابی های کثیف فوتبال و دوباره مقتدرانه. وی آقایان خود را تأیید و به تیم های منطقه غرب منتقل کرد. 3/5

دکمه بازگشت به بالا