فرهنگ و هنر

همایش تخصصی خانواده بانشاط در گرگان

امروزنگار/ گلستان مدیرعامل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گلستان از برگزاری همایش تخصصی خانواده سرزنده با حضور کارشناس صدا و سیما در گرگان خبر داد.

جابر جلالی در گفت وگو با امروزنگار، خانواده را سنگ بنای جامعه اسلامی دانست و گفت: نقش خانواده را در تربیت صحیح دانش آموزان نقش اساسی و بسیار مهم در کنار مدرسه می دانیم.

وی با بیان اینکه البته نباید خانه و مدرسه را جدا از هم تعریف کرد، همچنین گفت: مولفه ای است که می توان سیاست آموزشی درست و مشخصی را در خانواده و مدرسه و درک درست از کارها و رفتار اجرا کرد. دستیابی به اهداف عالیه جامعه اسلامی کمک به تربیت نیروهای انقلابی.

مدیرعامل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گلستان از برگزاری همایش تخصصی خانواده پرانرژی در شهرستان گرگان خبر داد و گفت: موضوع نشاط و شادابی معنوی در خانواده ها باید مورد بررسی جدی و مناسب قرار گیرد. مدل ها ترسیم می کنند انجام داد

جلالی معتقد بود که دکتر. سعید عزیزی کارشناس برجسته برنامه های صدا و سیما به ویژه برنامه زوج جدید سخنران ویژه این برنامه گفت: این همایش روز پنجشنبه 25 تیرماه ساعت 18 به بعد برگزار می شود. حلا فخرالدین اسعد گرگانی.

وی با بیان اینکه این همایش به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گلستان و با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی و معاونت امور کل ورزش و جوانان استان برگزار می شود، ادامه داد: تلاش می کنیم برنامه های متعددی را در ادامه برگزار کنیم. مجموعه ای از برنامه های هدفمند از فعالیت ها در این زمینه.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا