جامعه

هموار کردن قانون و حمایت درست، راه‌حل مواجهه با آسیب‌های اجتماعی تهران

رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران اعلام کرد: راه حل برخورد صحیح با آسیب های اجتماعی، قانون سنجی و حمایت مناسب از کسانی است که در خط مقدم آسیب های اجتماعی قرار دارند.

به گزارش امروزنگار، علیرضا نادعلی در توییتر خود با اشاره به حضور شب گذشته خود در خانه بانوان شوش و در حاشیه تهران نوشت: تا ساعتی پیش در «گوشه فراموش شده» تهران در کنار چند فعال اجتماعی و دستیار دلسوز بودم.

وی ادامه داد: ابتدای شب به گلخانه بانوان در میدان شوش رفتم. سختی ها و تلاش های انجام شده برای بهبود وضعیت زنان آسیب دیده آسیب دیده این منطقه ستودنی است و برای نگاه دقیق تر به نتیجه این بازدید بلافاصله به خلازیل رفتیم. اولویت اول من رفتن به کلوپ های شبانه، بررسی وضعیت اسکان، سلامت و تندرستی ساکنان بود، اما پس از بررسی حقایق پنهان خلازیل، به این نتیجه رسیدم که ما یک مشکل چند بعدی داریم.

رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران ادامه داد: حل ریشه این معضل که همچنان در حال بازتولید است نیاز به همکاری و تعامل همه دستگاه های مسئول دارد و باید قانون را به درستی رعایت کنیم و از کسانی که در حال بازتولید هستند حمایت کنیم. خط مقدم، این سؤالات را می پرسند، سعی می کنند زخم ها و دردهای تهران قدیم را التیام بخشند.

راه حل پیامدهای اجتماعی تهران کاهش قانون و حمایت صحیح است

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا