جامعه

هوشمند سازی خدمات جمعیت هلال احمر در دستور کار است

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: خدمات و فعالیت های جمعیت هلال احمر در دستور کار قرار دارد زیرا این مسیر زمینه خوبی برای توسعه برنامه ها و فعالیت های این نهاد فراهم می کند.

به گزارش امروزنگار دکتر پیرحسین کولیوند امروز (18 دی) در جلسه شورای معاونت و هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: جان باختن یک نجاتگر این سازمان در حین انجام ماموریت بسیار دردناک بود و آرزو می کنیم بهبودی عاجل برای دو امدادگر دیگر که مجروح شده اند و ما به مشکلات این بستگان ادامه خواهیم داد و برای احیای سلامتی آنها اینجا هستیم.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: در فعالیت های جمعیت هلال احمر الگوهای دینی و قرآنی مختلفی وجود دارد که چراغ راه راه خدمت است و همه فعالیت ها باید در مسیر رضای خدا باشد. حق تعالی و بندگانش.

وی بیان کرد: در حوزه فناوری اطلاعات و دیجیتال برای ارائه خدمات بهتر کمبودهایی داریم و برای صرفه جویی در منابع باید در این مسیر حرکت کنیم و از فناوری های نوین بهره ببریم و خدمات را هوشمند کنیم چرا که این افزایش خسارات ناشی از غفلت از کار هوشمند

کولیوند بیان کرد: هوشمندسازی خدمات و فعالیت های جمعیت هلال احمر در دستور کار قرار دارد چرا که این مسیر زمینه خوبی برای توسعه برنامه ها و فعالیت های این سازمان فراهم می کند.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: تامین تجهیزات لازم نیز از دیگر طرح هاست و در حال مذاکره برای خرید 300 دستگاه آمبولانس و 60 خودروی امدادی از طریق صلیب سرخ جهانی هستیم و این خودروها وارد کشور می شود. . زود.”

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، کولیوند در پایان گفت: متأسفانه حتی تحریم ها به خودروهای امدادی رسیده و کشورهای استکباری برای مقابله با این موضوع از زور استفاده می کنند، اما صلیب سرخ جهانی همکاری ویژه ای در این زمینه دارد تا تجهیزات لازم وارد کشور می شود.»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا