جامعه

واژگونی پراید در محور گالیکش ۵ مصدوم برجای گذاشت

امروزنگار/ گلستان رئیس جمعیت هلال احمر مینودشت و گالیکش از بازگشت خودروی پراید کلاله به گالیکش خبر داد.

محمدرضا استیری در گفت وگو با امروزنگار، با اعلام اینکه ساعت 16:10 ظهر امروز گزارش وقوع یک حادثه به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان گلستان دریافت شد، اظهار کرد: این حادثه واژگونی خودرو پراید را به دنبال داشت. پشت کلاله به سمت گالیکش.

وی با بیان اینکه هنوز محل دقیق حادثه در روستای کوسه نبود، گفت: بلافاصله امدادگران ما در قالب یک تیم دو نفره در پایگاه امداد و نجات جاده ای کلاله به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان های مینودشت و کلاله با تاکید بر اینکه آمبولانس جمعیت هلال احمر نیز به محل حادثه اعزام شد، خاطرنشان کرد: در این حادثه پنج نفر مصدوم شدند که دو نفر از آنها به محل حادثه منتقل شدند. مراکز پزشکی توسط امدادگران جمعیت هلال احمر

استیری در تشریح مصدومیت این دو نفر ادامه داد: خانمی 36 ساله به دلیل ضربه به صورت و سرگیجه و پسر 6 ساله نیز به دلیل ضربه به سر و گردن به بیمارستان کلاله رسول اکرم (ص) منتقل شدند. .

وی با بیان اینکه عوامل اورژانس سه مصدوم دیگر را به بیمارستان منتقل کردند، گفت: از همه عزیزان تقاضا داریم به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توجه لازم را داشته باشند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا