ورزشی

واکنش باشگاه استقلال به تایید رای بازیکن گابنی‌ گل‌گهر

به گزارش شفاف، فرشید سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال در واکنش به تایید رای کمیته انضباطی درباره پرونده بازیکن گل گابنی گل گهر در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: از کمیته استیناف فدراسیون فوتبال برای اقدام تشکر می کنم. مطابق با قانون. همچنین از عوامل حقوقی باشگاه استقلال که تمام تلاش خود را در این مورد انجام دادند تشکر می کنم. به نظر من در این مورد عدالت رعایت شده است.

قائم مقام وکیل باشگاه استقلال در خصوص چالش های این پرونده و اعلام قضاوت گفت: در خصوص شکایت از باشگاه استقلال و پرونده بازیکن گابنی گل گهر، متاسفانه این باشگاه طرف دعوا نبوده و وجود نداشته است. او که در پرونده ایستاده بود، بیانیه ای داد و گفت. در این بین شاهد مصاحبه هایی با مربیان این تیم در این زمینه بودیم که مخالفت نکردیم. در مورد باشگاه پدیده که مدت هاست حکمش صادر شده، آیا تا به حال در مورد این حکم مصاحبه ای انجام شده است؟ آیا ما هنوز بیانیه ای داده ایم؟ متأسفانه اخلاقی در این زمینه رعایت نشد.

وی ادامه داد: به دلیل حاشیه سازی هایی که صورت گرفته، رای به این پرونده دقیقتر شده و زمان بیشتری صرف شده است. اگر آن حواشی و حساسیت ها نبود فکر می کنم رای گیری زودتر انجام می شد.

دکمه بازگشت به بالا