ورزشی

واکنش حراست وزارت ورزش به حواشی مجمع کشتی؛ بویی از اخلاق نداشت

به گزارش خبرگزاری امروزنگار؛ مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان با اشاره به حاشیه های مجمع عمومی کشتی فدرال گفت: این رفتارهای ناشایست و برخورد هیچکس زیبا و مذموم نیست.

مجید شهیدی با انتقاد از دعوا با معاون وزیر ورزش این وزارتخانه در کشتی رئیس جمهور فدرال در مجمع عمومی فدراسیون کشتی در روز شنبه چهارم تیرماه گفت: اخلاق بالاترین ارزش را در مدیریت سازمانی و برخوردهای فردی دارد. متأسفانه رفتارها و نگرش هایی که در کنفدراسیون کنفدراسیون جنگ صورت گرفت کمتر اخلاقی و اخلاقی بود و قطعاً قابل نقد است.

وی گفت: مدیریت ورزش در جمهوری اسلامی ایران قطعاً ارزشی ندارد که یک رئیس جوان یک فدراسیون ورزشی صرف نظر از جایگاه تشکیلاتی و سنی اش ارزش های اخلاقی را به صورت شعاری زیر سوال ببرد. متأسفانه آنچه رخ داد به معنای واقعی کلمه، تراژدی و سردرگمی است که به هر نحوی بدون تکیه بر رفتار قهرمانانه و تنها با هدف فشار برای رسیدن به هدف انجام شده است. موضوعی بی سابقه در ورزش کشور و مسلماً مورد انتقاد نیست.

شهیدی ادامه داد: آقای دبیر باید بداند که توجه به اخلاق و شئونات اخلاقی یکی از مهم ترین عوامل مدیریتی در هر دولتی به ویژه دولت ده است. رئیس فدراسیون کشتی که بدون توجه به سن و سالش همیشه پیشرو در فرهنگ انسانی و اسلامی و شخصیتی قهرمان بوده است، قطعا به عنوان معاون وزیر ورزش بی احترامی می کند. نگرش و اخلاق انسانی مسئول عدم رعایت احترام است.

مديركل وزارت ورزش حداقل به عنوان رئيس فدراسيون كشتي گفت: متأسفانه سطح رفتارها موجه و تدافعي نيست و اميدوارم عليرضا دبير به نوعي در صدد جبران اين حادثه تلخ باشد. . او نشان داد که اخلاق بیش از هر سوال و چالش مدیریتی برایش مهم است.

258 258

دکمه بازگشت به بالا