ورزشی

واکنش سجادی به ماجرای تماشاگران ایران-کره‌جنوبی

به گزارش خبرگزاری امروزنگار ، سید حمید سجادی در حاشیه مراسم رونمایی از سردیس قهرمانان ورزشی در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره موضوعات مختلف صحبت کرد.

ما همچنین باید در طول قهرمانی از مدال آوران قدردانی کنیم
خوشحالم که کمیته ملی المپیک امروز برنامه های خود را برای کشف ساردیس ادامه داد. این نشست با حضور گسترده مدیران ، جانبازان و تعدادی از روسای جمهور فدرال برگزار شد. پس از قهرمانی ، ما باید فرهنگ سازی کنیم و اقدامات انجام شده را به خود یادآوری کنیم. ما در طول قهرمانی و بعد از آن چیزهایی داریم ، بنابراین آژانس هایی مانند وزارتخانه و کمیته وجود دارد که ماموریت آنها احترام و تکریم مقام این قهرمانان است.

در صورت لزوم تغییراتی را ایجاد می کنیم
وی تصریح کرد که طی 4 سال گذشته وزیر انتقادات زیادی را به سیاست های جانشین قهرمان قهرمان وارد کرده است: “ما تا آنجا که ممکن است تغییر کرده ایم ، تحقیقات در حال انجام است ، در صورت لزوم انجام خواهد شد.”

ستاد بازیهای آسیایی آغاز شد
ما قصد داریم در اسرع وقت جلسه ای از ستاد Asayas تشکیل دهیم. ما جلسات تخصصی را با تعدادی از فدراسیون ها آغاز کرده ایم و جلسات تخصصی با فدراسیون هایی خواهیم داشت که قرار است به آنها افتخار کنیم.

ما اجازه داشتیم 10 هزار تماشاگر داشته باشیم
وزیر ورزش درباره دیدار ایران و کره و بدون حضور تماشاگران گفت: برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم. در اینجا دستورالعمل AFC ارائه شده است. تا دیروز من شخصاً با تنظیم کننده هماهنگ می کردم و اجازه صادر می شد. ما 10 هزار مجوز داشتیم ، می خواستیم به جهانیان بگوییم که واکسیناسیون موفقیت آمیز بوده است. آنها دیشب گفتند که Afc هیچ بلیط فروشی ندارد. برای حضور زنان ، قبل از هر بازی باید یک بررسی خاص انجام شود. ما می خواهیم این سریال را با حضور مخاطبان اجرا کنیم.

ما به کشتی گیران خدمات ارائه می دهیم
سجادی درباره انتظارات علیرضا دبیر از حمایت از جنگ گفت: هورلینگ اولین ورزش است و ما وظیفه داریم به طور موثری از آن حمایت کنیم. ما نیازهای آنها را برآورده کرده و به آنها رسیدگی می کنیم.

251 251

دکمه بازگشت به بالا