ورزشی

واکنش مهدی رحمتی به ماجرای سربازهای استقلال

به گزارش خبرگزاری امروزنگار؛ سیدمهدی رحمتی کاپیتان سابق استقلال در مصاحبه ای درباره وضعیت رقابت های لیگ برتر و مسائل دیگر گفت و گو کرد که بخش هایی از آن را در ادامه می خوانید:

* در مورد تیم خاصی صحبت نمی کنم، اما 19 فصل در لیگ برتر بازی کردم. یک فصل در لیگ آزادگان بودم و یک سال در لیگ برتر مربیگری کردم. فکر می کنم امسال سطح فنی مسابقات پایین آمده و همه تیم ها بی نتیجه مانده اند. تیم های انتهای جدولی جدول را شکستند و به سقوط رساندند. من شخصا از کیفیت سریال راضی نیستم.

* قبلا هم گفته بودم که ترجیح می دهم در مورد تیم خاصی صحبت نکنم. استقلال هم نیاز به اطمینان دارد و بهتر است برای ادامه همین روند در مورد این تیم صحبت نکنیم.

* فصل گذشته در آخرین بازی مان با فولاد در مشهد که با تساوی به پایان رسید با او مصاحبه کردم و گفتم برای سرنوشت تیم خیلی دیر شده است. مسئولان استان های خراسان رضوی و مشهد بی تفاوت بودند و به نظرم وضعیت بد امروز نتیجه همین بی تفاوتی مسئولان است.

س: در مورد مقصر دانستن حمیداوی در شرایط فعلی، در پایان باید بگویم سوالی وجود دارد؟ پاسخ روشن است. همانطور که گفتم، اگر مقاله ای منتشر کنید، می توانید فکر کنید و تفاوت امسال و سال گذشته را ببینید.

* خودمان به سربازی رفتیم. باید ببینیم قانون چه می گوید. هر چه قانون می گوید باید انجام شود.

بیشتر بخوانید:

258 251

دکمه بازگشت به بالا