ورزشی

وریا غفوری و آقای گلی در بین مدافعان لیگ بیستم

استقلال با پیروزی شب که درخشش کاپیتانش بود ، توانست بازی باخت را تغییر دهد و وریا غفوری با وجود نداشتن تعداد زیادی از بازیکنان اصلی خود ، شب دبل را از زیر سد نساجی عبور داد و پر از قائمشهر بازگشت . اما نکته مهم این بازی این بود که وریا غفوری بهترین گلزن لیگ بیستم شد.

غفوری که پیش از این در لیگ برتر 4 بار برای استقلال گلزنی کرده بود ، شب گذشته موفق شد امتیازات خود را به 6 امتیاز برساند و اکنون بالاتر از مدافع نساجی و ذوب آهن در راس مدافعان برتر لیگ بیستم قرار دارد. به اندازه کافی جالب توجه است که غفوری در بازی های خارج از خانه مقابل فولاد ، گل گهر ، نفت مسجد سلیمان و نساجی 5 امتیاز از 6 امتیاز خود را کسب کرد و در یک هفته اول در ورزشگاه آزادی دروازه مس رفسنجان را باز کرد.

بعد از ورا ، دو مدافع دیگر در لیگ برتر حضور دارند که تاکنون 5 بار برای تیم های خود گلزنی کرده اند. حامد شیری ، کاپیتان نساجی قائمشهر 5 امتیاز برای تیمش کسب کرده است. وحید محمدزاده همچنین بهترین گلزن تیمش است. ذوب آهن مدافع 5 بار برای اصفهان گلزنی کرده است که البته بیشتر آنها از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده اند.

نام سه مدافع با 4 امتیاز جزو بهترین گلزنان لیگ بیستم است. جلال حسینی ، کاپیتان پرسپولیس ، گل های حساس و سه امتیازی زیادی برای تیمش به ثمر رساند و اگر قمرها در لیگ بیستم قهرمان شوند ، او نقش بزرگی در این قهرمانی دارد.

در مسابقات امسال مقابل تراکتور در تبریز ، مس رفسنجان در تهران و بازی با سایپا در ورزشگاه آزادی که با پیروزی یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید ، سید جلال 3 امتیاز کسب کرد 3 امتیاز و 9 امتیاز برای تیم خود یک امتیاز کسب کرد. . وی در جریان پیروزی 3-0 برابر پدیده ، یکی از گلهای تیمش را به ثمر رساند تا با 4 امتیاز به یکی از بهترین گلزنان لیگ تبدیل شود.

فرشاد محمدی آنلاین در لیگ بیستم 4 امتیاز کسب کرده و گل های او می تواند کاندیدای دریافت جایزه بهترین گل لیگ باشد. او مقابل ماشین سازی ، صنعت نفت و پدیده گلزنی کرد و اولین نقشش کسب 7 امتیاز برای تیمش بود. او همچنین در پیروزی هفته گذشته برابر نساجی گلزنی کرد تا امتیازات خود را به 4 برساند.

آرمان قاسمی ، مدافع پیکان در لیگ امسال 4 امتیاز دارد که در 7 هفته گذشته هر 4 امتیاز را کسب کرده است. او در بازی جنجالی مقابل سایپا گل اصلی تیمش را به ثمر رساند ، سپس تنها گل تیمش را مقابل نساجی به ثمر رساند و در دو هفته گذشته موفق شد 4 امتیاز برابر فولاد و ماشین سازی کسب کند.

موسی کولیبالی ، مدافع ذوب آهن و عبدالله حسینی مدافع ذوب آهن سه امتیاز برای تیم خود به دست آوردند تا نام آنها قبل از هفته پایانی در بین بهترین گلزنان لیگ بیستم قرار بگیرد.

258 41

دکمه بازگشت به بالا