ورزشی

وزارت ورزش و جوانان برنامه‌ای برای کاهش آمار کارکنان ندارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سید حمید سجادی عصر سه شنبه در سفر به پیشوا گفت: ورزش جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف کنار هم قرار گرفته است و بیش از 40 سال برنامه ریزی و اجرا انجام شده است. در این زمینه. گورت. “

وی گفت: حدود صد سال است که ما ورزش را در کشورمان به شکل امروز سازماندهی کرده ایم و این در حالی است که ما چندین هزار سال قدمت داریم که اساس دیگر قوانین ورزشی را تشکیل می دهد و امروزه در دیگر کشورها انجام می شود. به کشورهایی با عناوین مختلف احترام می گذارد.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه بیش از 1200 بازی بومی – محلی در کشور داریم ، گفت: “حدود 440 بازی از این قبیل دارای مقررات است ، ورزش نیاز به محتوا ، ایده ها و افکار دارد و کمبود تجهیزات مانعی برای توسعه آن است. به

سجادی گفت: کارکنان برخی از ادارات ورزشی که به صورت قراردادی و هیئت مدیره کار می کنند در دریافت حقوق مشکل دارند.

وی گفت: “برنامه ای برای کاهش تعداد تیم های ورزشی نداریم و وظیفه داریم مشکلات آنها را با اجماع و مساعدت حل کنیم. این افراد زینت ورزش هستند و یاور و همراه ما بوده اند. تا به امروز و اکنون به شرایط و ایستگاه های خوب در کشور می رویم.

سجادی گفت: ما نیاز به بازنگری در مدیریت ورزش داریم تا ایده ها و روحیه جدیدی را در حوزه ورزش تزریق کنیم ، پروژه های ورزشی را در هر کجا که نیاز به کمک فراتر از شرایط عادی است ، انجام دهیم ، مطمئناً تسریع می کنیم.

وی گفت: پروژه ورزشگاه ورزشی پیشوا در حدود ده سال فجر تکمیل و آماده بهره برداری می شود و اگر این امر به زودی اتفاق بیفتد ، از آن استقبال می کنیم.

دکمه بازگشت به بالا