سلامت و تندرستی

ویژگی عجیب و کارامد گلکسی بادز ۲ پرو

اگر از هدفون Galaxy Buds 2 Pro استفاده می کنید، اکنون یک راه آسان برای ضبط ویدیو با صدای فراگیر دارید. سامسونگ آپدیت جدیدی را برای این محصول منتشر کرده است که امکان ضبط صدای 360 درجه در هنگام فیلمبرداری را فراهم می کند. اگرچه این ویژگی به دلیل استفاده از یک میکروفون در هر هدست، با صدای فراگیر حرفه ای مطابقت ندارد، اما می تواند صدای واقعی تری نسبت به ضبط ویدیو در اختیار مخاطب قرار دهد.

به گفته Engget، قابلیت ضبط صدای 360 درجه Galaxy Buds 2 Pro در ابتدا برای تعداد محدودی از کاربران فعال خواهد شد. این به‌روزرسانی ابتدا برای دارندگان گلکسی ZFlip 4 و Galaxy ZFold 4 ارائه می‌شود و احتمالاً به‌طور پیش‌فرض برای سری Galaxy S23 عرضه می‌شود. اگر گلکسی S22 دارید، احتمالاً در حال حاضر نمی توانید از این ویژگی استفاده کنید.

آپدیت ماه فوریه برای گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 5 قابلیتی به نام Camera Controller را به این ساعت ها اضافه می کند. با این قابلیت می توانید با حرکت انگشت یا چرخاندن قاب دوربین گوشی را از راه دور زوم کنید. این ویژگی به خصوص برای عکس های گروهی مفید است.

عملکردهای جدید گلکسی واچ سری 4 و 5 و همچنین هدفون گلکسی بادز 2 پرو تنها در صورتی مفید خواهند بود که از جدیدترین محصولات این شرکت استفاده کنید و به نظر می رسد سامسونگ می خواهد طرفداران برند خود را به خرید برای خرید گوشی های هوشمند جدید . به این ترتیب، می توانید به ویژگی هایی دسترسی داشته باشید که حداقل برای مدتی در دسترس همه قرار نخواهند داشت.

227227

دکمه بازگشت به بالا