ورزشی

پاتک فرهاد مجیدی و استقلال به پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس در 8 مرداد قهرمان لیگ برتر ایران شد که 11 روز پس از پایان لیگ بیستم کار خود را برای ساخت تیم فصل جدید آغاز کرد. در همین راستا ، سفیدپوستان علیرضا ابراهیمی را در 19 مرداد امسال به خدمت گرفتند.

در حالی که پرسپولیسی ها به اکثر اهداف از پیش تعیین شده خود دست یافتند ، در جذب مهاجم با تجربه شش قلعه ناکام ماندند. یحیی گل محمدی تاکنون حداقل دو بار رسماً از این موضوع شکایت کرده است. زمانی که در حال تمرین پرسپولیس بودید ، دومین بار در برنامه ورزش و مردم ، قبل از ارسال به تاجیکستان.

بعد از اینکه پرسپولیس نتوانست مهاجم مورد نظر خود را از بازار داخلی جذب کند ، او به دنبال توافق با مهاجم خارجی بود. تیم پرسپولیس با اطلاع از تقویم بازی های فشرده و حساس پرسپولیس ، قبل از شروع لیگ بیست و یکم (برای استخدام در لیگ قهرمانان آسیا) ، به مهاجم خارجی ای که با این شرایط ناآشنا بود ، نگاه کرد. در این شرایط ، کیروش استنلی انتخاب شد و با پرسپولیسی ها مذاکره شد.

این در حالی است که فدراسیون فوتبال به دلیل شکار پرسپولیس برای جذب کالدرون به او اجازه عقد قرارداد با مهاجم خارجی را نداد. بررسی ها نشان می دهد مذاکرات پرسپولیس و مهاجم سابق برزیل در مورد سپاهان به پایان رسیده است ، زیرا گل محمدی برای لیگ قهرمانان آسیا به او نیاز داشت. حتی اگر استنلی امروز وارد اردوی آماده سازی پرسپولیس شود ، بعید است که بتواند به خوبی خود را برای بازی الهلال آماده کند و خود را با شرایط خودش وفق دهد.

از سوی دیگر ، این روزها شایعاتی مبنی بر وجود ارتباط بین مهاجم برزیلی و باشگاه استقلال وجود دارد و تیم آبی ها حاضر به جذب وی است.

256 251

دکمه بازگشت به بالا