ورزشی

پرداخت حقوق معوقه شمشیربازان بر اساس نتایج

به گزارش شفاف، علیرضا پورسلمان رئیس فدراسیون شمشیربازی درباره وضعیت تیم ملی بزرگسالان گفت: از ابتدای امسال به دنبال برنامه ریزی مناسب برای تیم های ملی بزرگسالان بودیم. بر همین اساس یک تیم برنامه ریزی متشکل از چند مربی و کارشناس تعیین کردیم و به شدت پیگیر مسائل هستم. موضوع بعدی بحث تجهیزات هیئت های استانی و همچنین تهیه تجهیزات مسابقه ای و مسابقه ای است و تصمیم داریم از طریق منابع بخش خصوصی و همچنین پولی که قرار می گیرد آن موارد را در دستور کار خود قرار دهیم. ما در وزارت ورزش

پورسلمان گفت: البته جدای از این موارد، جلسات فنی و کارشناسی خوبی برای رسیدن به سهمیه المپیک داشتیم تا به این مهم برسیم. مهم ترین موضوع برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون حصارکشی است که باید شرایط برگزاری مجمع را خیلی زود فراهم کنیم.

پورسلمن در مورد اینکه آیا معوقات پرچین پرداخت می شود؟ وی گفت: حقوق معوقه شمشیربازان در این هفته پرداخت می شود. البته برای اینکه هرکسی نتیجه بهتری بگیرد از نظر حقوقی شرایط مناسب تری را برای او فراهم می کنیم.

وی تصریح کرد: برای علی پاکدامن ملی پوش سابر بازو سرشناس برنامه ریزی ویژه ای در نظر گرفته شده تا بتواند جایگاه بهتری در رنکینگ جهانی کسب کند. تلاش می کنیم این هفته با حضور سرمربی تیم ملی برای علی پاکدامن برنامه ریزی ویژه ای داشته باشیم تا در مسابقات و اردوهای بیشتری شرکت کند. او باید آمادگی خود را افزایش دهد تا بهترین عملکرد ممکن را در مسابقات مختلف داشته باشد.

رئیس فدراسیون شمشیربازی در پایان گفت: خوشبختانه کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش از جمله حمید سجادی نگاه ویژه ای به شمشیربازی دارند و باید از این فرصت ها برای ارتقای جایگاه شمشیربازی استفاده کنیم. .

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دکمه بازگشت به بالا