ورزشی

پورحسینی فینالیست جام جهانی برزیل شد/ فروغی و گلخندان به فینال نرسیدند

سجاد پورحسینی در مرحله مقدماتی تپانچه بادی جام جهانی برزیل به فینال رسید اما جواد فروغی و وحید گلخندان به فینال نرسیدند.

به گزارش امروزنگار، در دومین روز از مسابقات جام جهانی تیراندازی برزیل، تیراندازان ایران در تپانچه بادی 10 متر مردان در خط آتش قرار گرفتند. در این مقاله 37 ورزشکار از کشورهای مختلف حضور داشتند.

سجاد پورحسینی با امتیاز 577 به فینال رسید اما جواد فروغی با امتیاز 572 و وحید گلخندان در مرحله یازدهم و پانزدهم به رکورد 571 رسیدند و از راهیابی به فینال بازماندند.

پیش از این نمایندگان ایران در تفنگ بادی مردان و زنان از راهیابی به فینال بازمانده بودند. در ادامه رقابت های امروز مرحله نهایی تپانچه بادی آقایان و مرحله مقدماتی تپانچه بانوان آغاز می شود.

جام جهانی برزیل دومین جام جهانی در سال 2022 است که از 12 آوریل آغاز شده و تا 20 آوریل ادامه خواهد داشت. در این مسابقات بیش از 180 ورزشکار از 28 کشور جهان حضور دارند.

تیم ملی ایران نیز با ترکیب امیرمحمد نکونام، مهیار صداقت، هادی قره باغی، نجمه خدمتی، الهه احمدی، فاطمه امینی، فاطمه کرم زاده، گلنوش صبغت اللهی، هانیه رستمیان، الهام هریجانی، جواد فورحسیدژاد، جواد فورحسیدژاد نیز ترکیب شده است.

هدایت تیم ملی تفنگ را حسین باقری و فرهاد منافر و تیم ملی تپانچه را محسن نصر اصفهانی و امیرحسین صولت هدایت می کنند.

نتایج تیراندازان ایران در جام جهانی برزیل تا به امروز:

اصول اولیه تفنگ بادی مردانه:
امیرمحمد نکونام دوازدهم
مهیار صداقت هفدهم
هادی قره باغی 31

اصول اولیه تفنگ بادی زنان:
فاطمه امینی سیزدهم
فاطمه کرم زاده هجدهم
ستاره خدمات بیست و سوم
الهه احمدی 32

اصول اولیه تپانچه بادی مردانه:
سجاد پورحسینی ششم

جواد فروغی یازدهم
وحید گل خندان پانزدهم

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا