ورزشی

پوررهنما: به نفر اول دنیا باختم/ برای شکستم بهانه نمی آورم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مهدی پور رهنما که پس از شکست مقابل حریفی در مکزیک مدال نقره وزن 75 کیلوگرم پارالمپیک را کسب کرد ، گفت: “من در این مسابقات کمی شگفت زده شدم زیرا حریف خود را خوب نمی شناختم.” می خواستم در جایی غیر از فینال پارالمپیک با او رقابت کنم.

او با اشاره به قدرت حریف در مکزیک گفت: “من حریف ضعیفی را از دست ندادم.” او در سال 2019 قهرمان جهان شد و اولین جهان است. من حریف ضعیفی را از دست نداده ام ، اما شاید اگر پیش از این فرصتی برای رقابت با او وجود داشت ، می توانستم بهتر مبارزه کنم.

بیچاره رهنما آمادگی خوبی برای این بازیها داشت یا نه؟ او گفت: اکنون ، هر چه می گویم ، ممکن است آنها فکر کنند که من به دنبال عذرخواهی هستم ، اما حقایق را نمی توان پنهان کرد. ما نتوانستیم در بسیاری از این مسابقات شرکت کنیم و این طبیعی است که بر میزان آمادگی ما نیز تأثیر می گذارد. من نمی خواهم بگویم که فدراسیون مقصر بود ، اما ما برخی از بازی ها را به دلیل تاج ، و برخی به دلیل عدم صدور ویزا ، و برخی دیگر به دلیل هزینه بالای سفر باختیم و این تأثیر داشت. می بینید ، انگلستان دو ماه در ارتش بود و مسابقه می داد. او مدتی در آلمان اردو زد یا در مسابقات کره جنوبی ، اما ما کجا بودیم؟

دکمه بازگشت به بالا