جامعه

پیام قدردانی و سپاس وزیر آموزش و پرورش از رهبر انقلاب

پیروی از لطف و نصایح حکیمانه رئیس ستاد در دیدار با فرهنگیان؛ وزیر آموزش و پرورش در پیامی به رهبر فرزانه انقلاب قدردانی کرد.

به گزارش امروزنگار، متن پیام تشکر و قدردانی یوسف نوری به این شرح است: خداوند متعال را شاکریم که رحمت الهی بار دیگر با باد اردیبهشت از کوه حکمت کشورمان به میدان خادمان نظام تعلیم و تربیت کشور سرازیر شد و عنایت کرد. روح، ذهن و ذهن مؤثرترین بازیگران برای ایجاد هویت ملی. نسل آینده تمدن

من به عنوان خدمتگزار نظام تعلیم و تربیت کشور و معلمان و زحمتکشان این عرصه خطیر صمیمانه از مواهب محبت آمیز و نصیحت های حکیمانه شما در دیدار با فرهنگیان بزرگ تشکر و قدردانی می نمایم و یادآور می شوم که به وظیفه خود عمل خواهم کرد. بهتر است آن را بپوشم تا منوها و دستورات اعلیحضرت را برآورده کنم. امیدوارم موفق شویم تا در دیدار بعدی لبخند امام و مقتدی را ببینیم.

خداوند متعال را خاضعانه شاکرم و سپاسگزارم که نظام تعلیم و تربیت همواره از لطف و رهنمودهای حکیمانه ایشان و از درگاه حضرتعالی وحدت طول عمر با عنایت حضرتعالی ـ در راه اسلام ـ بهره مند بوده است. انقلاب من می خواهم

جامعه محترم فرهنگیان همواره مشتاق رهنمودهای حکیمانه و دعای خیر معظم له برای حضور موثر در عرصه های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا