ورزشی

پیروزی کرواسی مقابل مراکش در نیمه اول

تیم های ملی مراکش و کرواسی در چارچوب رده بندی جام جهانی 2022 از ساعت 18:30 به مصاف هم رفتند که این دیدار در نیمه اول با برتری دو بر یک شاگردان دالیچ به پایان رسید.

به گزارش امروزنگار، در دیدار رده بندی جام جهانی 2022 قطر دو تیم ملی کرواسی و مراکش به مصاف هم رفتند. گزارش زنده این دیدار را در ادامه می خوانید:

داور: عبدالرحمن الجاسم (قطر)

ورزشگاه: خلیفه

گل: یوسکو گواردیول (دقیقه 7) برای کرواسی و اشرف دری (دقیقه 8) برای مراکش

کارت زرد:

کارت قرمز:

اسلات کرواسی: دوومینیک لیواکوویچ (دروازه بان)، جوزپ استانیسیچ، ایوان پریشیچ، لوورو مایر، متئو کواچیچ، آندره کراماریچ، لوکا مودریچ، مارکو لیواجا، میسلاو اورسیچ، جوسکو گواردیول و جوزپ سوتالو.

ترکیب مراکش: یاسین بونو (دروازه بان)، جواد الیمیق، اشرف دری، اشرف حکیمی، یحیی عطیه الله، سفیان امربات، عبدالحمید صابیری، بلال الخنوس، حکیم زیاش، سفیان بوفل و یوسف النصیری.

نیمه اول

این بازی از ساعت 18:30 با سوت داور قطری آغاز شد.

در دقیقه 2 این بازی یاسین بونو بر اثر اشتباه در محوطه جریمه قصد داشت دروازه خودی را باز کند که ضربه این بازیکن به کرنر رفت تا دروازه بان خود را از اشتباه مرگبار نجات دهد.

در دقیقه 7 این بازی یوسکو گواردیول موفق شد با ضربه سر در محوطه جریمه مراکش گل زودهنگام بازی را به ثمر برساند تا بازی با برتری 1-0 کرواسی به پایان برسد.

لحظاتی بعد مراکش به تساوی رسید. اشرف دری در قسمت متعادل بازی روی ارسال بازیکن مراکشی از سمت راست محوطه جریمه کرواسی موفق به گلزنی شد.

حملات تیم ملی کرواسی پس از گلزنی ادامه یافت و در دقیقه 18 بازی، کراماریچ فرصتی برای عبور از ایوان پارسیچ داشت که بونو موفق شد ضربه این بازیکن را مهار کند.

در دقیقه 24 این بازی لوکا مودریچ حرکت انفرادی زیبایی در پشت محوطه جریمه مراکش داشت که بونو در دو قدمی ضربه این بازیکن را پیدا کرد.

در دقیقه 37 این دیدار یوسف النصیری روی ارسال حکیم ضیاش از کرنر می توانست برای دومین بار دروازه کرواسی را باز کند اما ضربه این بازیکن با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 40 این دیدار حکیم زیاش از پشت محوطه جریمه کرواسی ضربه ای را به سمت دروازه لیواکوویچ فرستاد که ضربه این بازیکن با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 42 این دیدار، میسلاو اورسیچ در موقعیت راست خود در محوطه جریمه مراکش صاحب توپ و موقعیت شد و با یک ضربه فنی عالی موفق شد گل دوم کرواسی را به ثمر برساند.

این بازی در پایان نیمه اول با برتری 2-1 کرواسی به پایان رسید.

این گزارش به تدریج تکمیل خواهد شد…

دکمه بازگشت به بالا