عمومیمعرفی کسب و کار

چرا برخی از مردان گردنبند می اندازند؟

چه دلایلی برای استفاده دستبند توسط آقایان وجود دارد؟ آیا مردان باید دستبند بپوشند و این کار تاثیری در ظاهر، شخصیت و استایل آن ها دارد؟ در ادامه همراه ما از فروشگاه زیباشهر باشید.به راحتی می توان گفت که دستبندها مردانه نیستند! با این حال، اگر را بدانید، ممکن است به یاد بیاورید که جنگجویان و پادشاهان از فرهنگ های مختلف بازوبندهایی را بر مچ دست خود می بستند. واقعیت این است که مردان برای قرن ها از دستبند استفاده می کردند.

دستبند های استیل و چرمی برای آقایان

انسان ما قبل تاریخ مچ دست خود را با استخوان و صدف می آراستند تا طبق اعتقاداتشان ارواح شیطانی را از خود دور کند. همچنین مردان ثروتمند برای نشان دادن قدرت و موقعیت خود دستبند می پوشیدند. دستبندها با گذشت زمان از طلسم خوش شانسی به نماد زیبایی و اکسسوری های  مدرن برای مردان تبدیل شدند. بسته به اینکه کدام قسمت از کره زمین هستید، ایده پوشیدن دستبند توسط مردان به امری عادی تبدیل شده است.

دستبند را می توان مانند ساعت ها به صورت روزانه پوشید. البته برخی دستبند ها مجلسی‌تر هستند و مناسب موقعیت‌های رسمی هستند. انواع مختلفی از جنس برای انتخاب وجود دارد شامل : گردنبند مردانه، استیل، طلا، نقره، چرم، مس، برنج و غیره. دستبند یک اکسسوری همه کاره است که  شخصیت شما را نشان می دهد و حتی می توانید آن را با رنگ لباس هایتان نیز ست کنید.

چرا آقایان باید دستبند در دست داشته باشند؟

4 نکته ذکر شده در زیر برخی از دلایلی هستند که چرا یک مرد ممکن است به فکر بستن یک دستبند فلزی یا چرمی بر روی مچ دست خود باشد. بیشتر مردان به ساعت و خود وابسته هستند و به زیورآلات دیگر مانند علاقه ای ندارند. اما برخی از آقایان به اکسسوری های بیشتری تمایل دارند و از آنها برای زیبایی و جذابیت یا بیان اعتقادات و شخصیت خود استفاده می کنند.

برخی افراد معتقدند که گردنبندهای مردانه بهتر است به ستاره‌های فرش قرمز، موسیقی‌دانان و بازیگران سپرده شود؛ اما آقایان زیادی روزانه از آن استفاده می کنند.

دراین مقاله دلایل استفاده مردان از انواع گردنبند را بررسی خواهیم کرد. این مطلب برای کسانی که فکر می کنند آقایان نباید از استفاده کنند، مناسب است.

چرا بعضی از مردها به گردنبند علاقه دارند؟

دلایل اصلی استفاده از گردنبند برای آقایان محدود است؛ اما می تواند آغاز گفتگوی گسترده ای در مورد انواع زیورآلاتی که مردان می توانند استفاده کنند، باشد.

۱- ظاهر یک مرد را می تواند جذاب تر کند

وقتی شما پیراهن ساده و شیک خود را با یک زنجیر نازک و ظریف ست می کنید، نگاه اطرافیان را جذب خواهید کرد؛ همچنین به دیگران نشان می دهید که مردی با سلیقه هستید و از ظرافت های زندگی لذت می برید.

کسی که درآمد خود را برای خرید جواهرات خرج می کند، به خودش اهمیت می دهد و اعتماد به نفس بسیار زیادی کسب می کند.
البته استفاده از هر نوع گردنبندی برای دیگران جذابیت ندارد و باید در انتخاب نوع گردنبند دقت کنید تا شیک و کلاسیک باشد.

اگر می‌خواهید استایل لباس شما خاص و منحصر به فرد شود، می‌توانید از گردنبندهایی که با ساخته شده اند یا و استفاده کنید.

۲- استایل مردانه

گردنبندهای ساخته شده برای مردان در مقایسه با زنانه، ظرافت کمتری دارند.

برخی از مردان ارتشی از گردنبندهایی با نماد های خشن استفاده میکنند. وقتی مردان گردنبندی به سبک نظامی می‌بندند، اعتماد به نفس و جذابیتی خاص به دیگران القا می کند.

البته اگر در گردان های ارتشی خدمت نکرده‌اید، بهتر است از نمادهای نظامی استفاده نکنید و از نمادهایی استفاده کنید که نشان دهد غیرنظامی هستید.

زیرا برای کسانی که جان خود را برای دفاع از کشور شما به خطر می اندازند، توهین آمیز است.

۳- اعتقادات مذهبی

گردنبندهایی که به دلایل مذهبی استفاده می شوند، همواره صاحب آن را فردی با فضیلت و با ایمان نشان می دهد و به اطرافیان می‌گوید که آنها اعتقادات خود را مقدس می‌دانند و مایل هستند آن را به دیگران معرفی کنند.

به عنوان مثال،  آویزی از آیات قرآن، به مردم نشان می دهد که شما از یک پیشینه مذهبی قوی برخوردار هستید و از اصول اخلاقی خاصی پیروی می کنید.

مذاهب زیادی در دنیا وجود دارد؛ اگر دین و آیین شما دارای نماد خاصی است، انداختن گردنبند آن ایده خوب و جذابی است.

۴-  شخصیت

اگر می‌خواهید ظاهری سخت یا خشن و مغرور داشته باشید، یک گردنبند می‌تواند به شما در این استایل کمک کند.

به عنوان مثال، کسانی که شخصیت ماجراجو و کنجکاو دارند، یک زنجیر با آویزهای خاص که این مفهوم را در بر داشته باشد، بهترین نتیجه را خواهد داشت.

برای کسانی که می‌خواهند طوری ظاهر شوند که عاشق هستند و فقط آنها را می‌خرند و می‌پوشند، می توانند با انداختن گردنبندهای برند مانند ، این ظاهر را نشان ‌دهند.

بسته به احساسی که در آن روز دارید یا پیامی که می خواهید به دیگران برسانید، می توانید انتخاب های مختلفی داشته باشید.

۵- گردنبند، نشان دهنده بخشی از فرهنگ

در برخی از جوامع و فرهنگ‌ها، گروه‌ها یا خانواده‌هایی وجود دارند که از نسل‌های پیشین، خود را بر گردن می‌اندازند.

استفاده از مردانه برای داشتن استایل شیک و یا دلایل مذهبی نیست؛ بلکه برای نشان دادن وابستگی و تعهد به یک قبیله یا مردم است.

بنابراین، اگر در مکانی مشاهده کردید که مردانی به دور یکدیگر جمع شده‌اند و همه آنها زنجیر دارند، می‌توانید آن را نشانه ای که آنها را به عنوان یک گروه معرفی می‌کند، در نظر بگیرید.

گردنبند مردانه برای آقایان

وقتی شما پیراهن ساده و شیک خود را با یک زنجیر نازک و ظریف ست می کنید، نگاه اطرافیان را جذب خواهید کرد. همچنین به دیگران نشان می دهید که مردی شیک پوش هستید و به ظاهر خود اهمیت می دهید.

اکسسوری های مردانه، در واقع همان نشانه های بصری شخصیت شما هستند. زیورآلات خاص و جالب همیشه جلب توجه می کنند. ممکن است متوجه شوید که وقتی دستبندی را می پوشید که به نظر می رسد داستان جالبی با خرید آن دارد، غریبه ها بیشتر به شما نزدیک شوند.

پوشیدن دستبند می تواند شروع کننده خوبی برای مکالمه باشد. این می تواند بهانه ای باشد که یک زن زیبا در یک کافه برای شروع یک مکالمه نیاز دارد. مثلا “این یه دستبند باحاله، از کجا گرفتی؟”

 

دکمه بازگشت به بالا