ورزشی

چرا نیاز به تغییر و تحول در سیاست هستیم؟

رز عبدی در یادداشتی؛

این فعال رسانه ای اصلاح طلب با بیان اینکه امروز در شرایطی به سر می بریم که ویژگی های شخصیتی فردی در ایران واقعی است که مانند گذشته نیست، گفت: بنابراین تغییر و تحول در سیاست و حاکمیت ضروری است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، عباس عبدی در بخشی از یادداشت امروز (چهارشنبه) خود در یکی از روزنامه های اصلاح طلب به تشریح اهمیت تغییر و تحول در سیاست پرداخت و نوشت: تحولات ایران در گذشته بسیار عمیق بود. 44 سال. چندین نسل وجود دارد که هر کدام زندگی متفاوت و ارزش های متفاوتی دارند.

وی تاکید کرد: از سوی دیگر جهان نیز دستخوش تحولات بزرگی شده، دنیای رسانه وارونه شده و وارد عصر دیجیتال شده است. در ایران، تحول نهاد خانواده غیرعادی است. تغییرات در شهرنشینی، آموزش و تحصیلات عالی، حضور زنان، بسیار گسترده است.

این روزنامه نگار با بیان اینکه وضعیت ایران نسبت به کشورهای اطراف تغییر کرده است، نوشت: به عبارتی امروز در شرایطی به سر می بریم که روابط بین الملل، نظام رسانه ای، ساختار اجتماعی و فرهنگی نیست و اقتصادی مهمتر از آن. . در مجموع، ویژگی های شخصیتی فردی ایرانیان مانند گذشته نیست و نیاز به تغییر و تحول در سیاست و حکومت داری است، اما درست است که همه چیز تغییر کرده است جز سیاست.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا