اقتصادی

چطور می‌توانید به یارانه همسر اضافه شوید؟

افرادی که به هر دلیلی جزو یارانه همسرشان نیستند می توانند برای پردازش این مطالب به صورت جداگانه ثبت نام کنند.

به گزارش امروزنگار، در جریان ثبت نام بازماندگان یارانه ای، یکی از موضوعاتی که برای متقاضیان بسیار مهم و مبهم است، مستثنی شدن یکی از زوجین از یارانه همسر و به عبارتی خانواده، نحوه اقدام است. در این رابطه.

به عنوان مثال مردی که فرزندش سرپرست خانوار است یارانه می گیرد اما زن یارانه گیرنده نیست یا زن دارای فرزند یارانه گیرنده است اما مردی که قبلا یارانه دریافت نکرده یا دریافت کرده است. . در حال حاضر مستثنی عدم دریافت یارانه.

بر این اساس، در هر دو صورت، زوج غیر یارانه ای باید بدون اقدام جدیدی از سوی همسر و فرزند برای ثبت نام جداگانه اقدام کند.

اگر خانم متقاضی یارانه است و سرپرست خانوار نیست باید توجه داشته باشد که هنگام ثبت نام باید شماره همراه خود را وارد کرده و مراحل را طی کند نه شوهرش که سرپرست خانوار است. . همان شماره را برای شب شخصی خود ثبت کنید نه همسرتان.

پس از ثبت نام، با ارسال لیست سازمان هدفمندی یارانه ها به وزارت رفاه، خانوار بررسی می شود و در صورت تایید، متقاضی به خانوار اضافه می شود.

ثبت نام بازماندگان یارانه ای از 27 اردیبهشت ماه آغاز شده است و متقاضیان می توانند با رعایت شرایط تعیین شده اقدام کنند. به طوری که در روزهای 27 و 28 اردیبهشت، سرپرستان خانوار با آخرین شماره کد ملی خود می توانند ثبت نام کنند و امروز و فردا همزمان با 29 و 30 اردیبهشت، افراد با آخرین شماره کد ملی خود نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

ضمناً در روزهای شنبه 30 اردیبهشت و یکشنبه 1 خردادماه فرصتی برای متقاضیان وجود دارد که بدون محدودیت در کد ملی نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام اقدام کنند و پس از آن فرصت دیگری برای بازماندگان مهیا خواهد شد.

در اینجا نحوه ثبت نام برای یارانه آورده شده است سرپرست خانوار ابتدا برای اطلاع از آخرین وضعیت ثبت نام های خود کد دستوری # کد ملی * 43857 * 4 * را شماره گیری می کند و سپس برای ثبت درخواست مسکن به آدرس my.gov.ir مراجعه می کند. یارانه

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا