استانی

کسب 5 مقام کشوری توسط دانشجویان خراسان رضوی در مسابقات قرآن و عترت

حجت الاسلام سیدمهدی طاهری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در مشهد، با اعلام این خبر گفت: پنج نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، سبزوار و قوچان توانستند در رشته های مختلف بیست و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن، مقام اول و دوم را کسب کنند. مسابقه بده

وی گفت: بر اساس نتایج اعلام شده این مسابقه مبین محمد رجبی از دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در مسابقه نویسندگی نهج البلاغه رتبه اول کشوری را کسب کرد. سید محمد آریایی فرد از واحد مشهد در رشته اقامه نماز رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داد و رسول فرهنگ از واحد مشهد نیز با یادآوری 20 جزء هلال مقدس توانست به مقام دوم کشوری دست یابد.

طاهری افزود: در جشنواره هنر و ادبیات این مسابقه، مهدی صحرایی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار در رشته شعر مقام اول کشوری و امیرعباس اسمی زاده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان مقام دوم را کسب کردند. جایی که در کشور در زمینه کاربرد آمد.

دبیر شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: در این دوره از مسابقات محمد علیزاده کارمند دانشگاه آزش مشهد توانست در بخش تیمی گام اول در رشته پژوهشی را از آن خود کند.

اعلام کرد: مبین محمد رجبی علاوه بر فارغ التحصیلی در این دوره از مسابقات، به مسابقات سراسری دانشگاه های کشور نیز راه یافت که در رشته مفاهیم نهج البلاغه به مرحله دوم دست یافت.

انتهای پیام/4062/

دکمه بازگشت به بالا