حوادث

کشف بیش از ۲تُن مواد مخدر در پایتخت/ شناسایی ۵۲ صفحه تبلیغ و فروش مواد مخدر در فضای مجازی

فرمانده انتظامی پایتخت از کشف 2 تن و 4 کیلوگرم مواد مخدر در اجرای مرحله سیزدهم پروژه ظفر خبر داد.

به گزارش امروزنگار ، سردار حسین رحیمی در مرحله سیزدهم پروژه ظفر در پایتخت که صبح امروز در دستور انتظامی تهران بزرگ برگزار شد ، اظهار داشت: درآمد اجرا می شود.

فرمانده انتظامی پایتخت گفت: مبارزه جدی و قاطع با مواد مخدر یکی از اولویت های نیروی انتظامی است و با افزایش سن و تسلط اطلاعاتی بر باندهای مواد مخدر به نتایج خوبی رسیده است که برخی از آنها در این طرح ها منعکس شده است.

وی ادامه داد: در این مرحله دو تن و چهار کیلوگرم مواد مخدر کشف و چهار باند بزرگ و بین المللی که دو نفر از آنها اتباع بودند منهدم شد. 50 خودروی قاچاقچی توقیف و سه نفر دستگیر شدند.

سردار رحیمی ادامه داد: ما خرده فروشان را به طور جدی در دستور کار قرار دادیم و چهار هزار و 40 نفر در این زمینه دستگیر شدند. 60. دستگاهها و دستگاههای مربوط به مواد مخدر نیز یافت شد.

به گفته وی ، یکی از موارد دیگری که پیگیری می کنیم ، معتادان به مواد مخدر است. ما بیش از 5000 معتاد به مواد مخدر را در پایتخت دستگیر کردیم که حدود 60 درصد آنها به مراکز بازپروری منتقل شدند.

سردار رحیمی گفت: بحث برخورد با افرادی که در فضای مجازی تبلیغات یا فروش مواد مخدر انجام می دهند ، وجود دارد و پلیس آنها را در فضای مجازی جدی می گیرد ، جایی که 50 صفحه شناسایی و 24 نفر دستگیر شدند. اسیر می شدند. سه نفر از شرکای آنها نیز دستگیر شدند و مواد مخدر قابل توجهی پیدا کردند که بیشتر آنها گل بودند.

سردار رحیمی با اشاره به افرادی که مواد را انتقال می دهند ، ادامه داد: ما به کشورهای اروپایی اعلام می کنیم که اگر قرار است مواد مخدر را از کشورمان به اروپا قاچاق کنیم ، آن را جدی می گیریم. گاهی مسیر تردد برخی قاچاقچیان از ایران را مشخص می کنیم.

وی در پاسخ به سوالی در مورد زنان معتاد گفت: پلیس مسئول جمع آوری س ofالات این افراد است. ما تعداد قابل توجهی از این افراد را گرفتار کردیم. اما باید مکانی برای بازسازی این افراد وجود داشته باشد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا