جامعه

کشف بیش از ۹۰ کیلو گرم مواد مخدر از دو تبعه در حریم خطوط ریلی کرمان

به گزارش شفاف، سردار حشمت اله ملکی گفت: مبارزه جدی با قاچاق مواد مخدر در حریم خطوط ریلی کشور همچنان در دستور کار پلیس راه آهن کشور است و اجازه هیچ گونه فعالیتی را به افرادی که به دنبال سودجویی در مواد مخدر هستند نخواهیم داد. قاچاق . از طریق صنعت ریلی

این افسر ارشد انتظامی در خصوص جزئیات کشف مواد مخدر در خط راه آهن کرمان گفت: با تشدید اقدامات کنترلی، ماموران این دستور در پلیس راه آهن کرمان با تعامل و همکاری فرماندهی پلیس راه آهن استان کرمان. کرمان از یک دستگاه خودرو 95 کیلوگرم کشف و 400 گرم تریاک کشف و دو تبعه افغانستانی دستگیر شدند.

وی افزود: متهمان پس از انجام مراحل قانونی به همراه موادمخدر کشف شده در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان کرمان قرار گرفتند.

سردار ملکی در برخورد با مسافرانی که راه آهن و قطار را به عنوان مسیر تردد خود انتخاب می کنند، خاطرنشان کرد: مبارزه جدی با قاچاقچیان مرگ یکی از اولویت های ماموریت پلیس راه آهن است و به مسافران صنعت ریلی توصیه می کنیم جابجایی مشکوک را نپذیرند. بسته ها . از افراد ناشناس، پلیس راه آهن در صورت مشاهده اقلام ممنوعه و غیرمجاز با متصدی حمل و نقل برخورد قانونی خواهد کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دکمه بازگشت به بالا