حوادث

کشف ۲۷۰ کیلوگرم تریاک و حشیش در تهران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف بیش از 270 کیلوگرم تریاک و حشیش در پایتخت خبر داد.

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در گفت وگو با امروزنگاروی در این باره گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ طی سه عملیات جداگانه بیش از 270 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط کردند. در حالت اول ، مأموران از طریق گزارش های عمومی از فعالیت های یکی از سوداگران مرگ مطلع شدند و تحقیقات را در دستور کار خود قرار دادند ، که نشان می داد فردی تریاک را در یکی از استان های جنوبی کشور خریداری کرده است. او قصد انتقال و فروش آن را در پایتخت دارد.

وی ادامه داد: در همین راستا این قاچاقچی باتجربه زیر نظر مأمور بود و شب گذشته به محض رسیدن به تهران ، خودروی وی در تقاطع بزرگراه آزادگان و شهید کاظمی متوقف شد که در بازرسی انجام شده 129 کیلو و 700 گرم آن به طرز ماهرانه ای در کف ماشین جاسازی شده بود ، آنها آن را ضبط کردند.

حسنوند گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ 83 کیلوگرم تریاک را از دو فروشنده معروف مواد مخدر کشف و ضبط کردند. آنها قبل از فروش مواد یا توزیع در خانه هایشان دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه مواد مخدر کشف شده نیز به مقر پلیس منتقل شده است ، افزود: دو نفر در این رابطه دستگیر شدند که هر دو سوابق متعددی در زمینه قاچاق مواد مخدر دارند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از سومین عملیات بازیابی 57 کیلوگرم حشیش از دوقلوها خبر داد و در توضیح آن گفت: به آنها اطلاع داده شد و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

حسنوند گفت: در طی اقدامات انجام شده مشخص شد که این افراد مقداری داروی شاهدانه را در خانه خود نگه داشته و قصد فروش آن را در مقادیر کم داشته اند. آنها همچنین در بازرسی از محل دستگیری 57 کیلوگرم حشیش کشف و ضبط کردند.

به گفته وی ، در سه عملیات در مجموع پنج نفر دستگیر شدند که پرونده های جداگانه ای برای آنها تشکیل و به دادستانی منتقل شد. تحقیقات از سایر افراد مرتبط با مظنونان ادامه دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا