جامعه

کشور در مواجهه با تحریم و دشمنی غداران عالم قرار دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری شامگاه چهارشنبه در دیدار با اعضای شورای قضایی و قضات کرمان با بیان اینکه اگر هدف خود را خدا قرار دهد، خداوند متعال خواهد بود. بر حسب طهارت نیت و نکات ظریف در زوایای ذهن، قلب و جان انسان است و به آن توجه خواهد کرد، گفت: نشسته ایم و خواستار اصلاح هستیم. جامعه ای که در قدیم وجود داشت. عالیم به عنوان عدالت نامیده می شود ممکن است و امروز به آن عدالت می گویند.

دادستان کل کشور گفت: دستگاه قضایی باید کار جهادی انجام دهد و با وجود مشکلات موجود از جمله کمبود نیروی انسانی، کمبود فضای فیزیکی و … در حوزه مأموریت خود باید ستیزه جو بیایید تلاش کنیم

وی خاطرنشان کرد: اگر از ظلم ظالم حمایت کنیم و از حقوق مظلوم دفاع نکنیم خسارات جهانی و اخروی را به دنبال خواهد داشت. ذکر شده: همیشه باید خود را در پیشگاه خداوند بدانیم و بفهمیم که ناظری عادل ناظر ماست.

دادستان کل کشور ذکر شده: کشوری که با تحریم و جنگ مواجه است خائنان درست است زیرا آنها ایران قدرتمند نمی خواهند و ایران را تحقیر می کنند و برای تحقیر ایران باید با آنها مخالفت کنند.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری گفت: مسئولیت کار در دستگاه قضایی سنگین است و در این عرصه باید برای رضای خدا تلاش کرد.

وی از زحمات قضات دستگاه قضایی استان کرمان قدردانی کرد و ادامه داد: امیدوارم در اجرای عدالت و مسیر پر خطری که طی کرده اید موفق و موید باشید.

دکمه بازگشت به بالا