ورزشی

کلانتری: شهرستانی‌ها هم می‌توانند به صورت آزمایشی از هوادارانشان بهره ببرند

فجرسپاسی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این راه درستی نیست که فقط هواداران به‌صورت آزمایشی برای پرسپولیس و استقلال به ورزشگاه بروند و شهروندان نیز می‌توانند به نفع هواداران خود باشند.

علی اصغر کلانتری در گفت وگو با امروزنگار، درباره نتایج تیمش گفت: درست است که اکثر مردم انتظار دارند تیم ما در لیگ بماند اما اگر تیم ما می خواهد موفق باشد باید فراتر از اینها فکر کنیم. باید تلاش کنیم تا بتوانیم در جدول پیش برویم و به سطح بالاتری برسیم. بعد از سی، چهل سال کار در فوتبال، می دانیم چگونه صحبت کنیم تا تیم در شرایط خوبی باشد و بتواند نتایج خوبی کسب کند. بعضی ها می گویند فجر می خواهد بماند اما باید بگویم اصلا اینطور نیست و تلاش می کنیم پیشرفت کنیم.

وی ادامه داد: بالاخره یک روز بد و یک روز خوب داریم و کار سختی است اما از پس این تیم برمی آییم و می توانیم نتایج خوبی کسب کنیم. این لیگ است، هر سال شگفتی هایی وجود دارد. ذوب آهن نسبت به سال قبل تغییر کرده و استقلال، پرسپولیس و سپاهان همچنان خود را پیدا می کنند. حتی گل گهر و مس رفسنجان هم تیمشان را طوری به هم وصل کردند که بتوانند در آسیا موفق باشند. ما تیم هایی در لیگ خود داریم که توانایی مالی دارند و امکانات و زیرساخت های آنها خوب و استاندارد است که به آنها کمک زیادی می کند.

سرمربی فجرسپاسی با بیان اینکه امیدوارم روزی فجر به سمت دستیابی به شرایط خوب از نظر امکانات حرکت کند، گفت: باید به سمتی برویم که در جهت ارتقای جوانان کشور و استان خود گام برداریم. . مطمئن باشید اگر تیم ما به لیگ برتر نمی آمد تا 30 سال دیگر هیچکس با پارس و ورزشگاه حافظیه درگیر نمی شد. فوتبال شیراز آنقدر بزرگ شده بود که میدان قدیمی خاطره تا همین چند ماه پیش زمین خاکی بود و مدارس فوتبال در آنجا تمرین می کردند. باز هم خدا را شکر ماموران تعجب کردند و در حال پیگیری هستند.

او با گلایه از انتقاد از چمن ورزشگاه حافظیه گفت: حق با آنهاست و بازی روی این چمن سخت است. ما هم نگران چنین مناطقی هستیم چون تیم ما بیشتر در زمین بازی می کند. امیدوارم دو سه ماه دیگر زمین ورزشگاه پارس آماده شود و در آن ورزشگاه بازی کنیم.

کلانتری درباره حضور هواداران در ورزشگاه ها گفت: ما هواداران زیادی داریم که درمانده هستند. آنها چندین سال منتظر بودند تا تیمشان به لیگ برتر بیاید اما حالا نمی توانند در ورزشگاه حضور پیدا کنند و این تنها راهی نیست که هواداران به صورت آزمایشی برای پرسپولیس و استقلال به ورزشگاه بروند. شهروندان می توانند به صورت آزمایشی از هواداران خود استفاده کنند. در شیراز یا سایر شهرها می توان تست به استادیوم فرستاد. این راهش نیست.

وی در پایان درباره مسیر تیمش در ادامه لیگ برتر اظهار داشت: راه سختی است و امتیازاتی که تاکنون کسب کرده ایم به راحتی به دست نیامده است. ما در حال حاضر آسیب هایی داریم زیرا بچه های ما سخت کوش و سخت کوش هستند. باید این راه سخت را ادامه دهیم و قول بدهیم در لحظه آخر تسلیم نشویم. برد و باخت و جزئیاتش در دست خداست.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا