جامعه

کمک ۱۶۵میلیاردی مردم به پویش ایران همدل

مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: با اجرای اسکن دلسوزانه ایران ، موسسات خیریه و م institutionsسسات و گروه های جهادی به ارزش 165 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند.

به گزارش امروزنگار ، سید ابوالفضل پرپنچی با تشریح عملکرد این نهاد در مرحله سوم پویش دلسوزانه ایران: مرحله سوم پویش همدردی ایران با حمایت افراد جهادی ، موسسات خیریه و م institutionsسسات و امور خیریه ، مرکز برگزار شد. موسسات خیریه و غیره در ماه مبارک رمضان.

وی گفت: در ماه مبارک رمضان 165 میلیارد تومان به صورت غذای گرم ، افطاری ساده و زندگی معیشتی در قالب پویش همدلی ایران به افراد نیازمند اهدا شد. موسسات خیریه و موسسات در ماه مبارک رمضان برگزار می شدند.

پرپانچی ادامه داد: به همین دلیل یک میلیون و 800 هزار وعده غذای گرم و 560 هزار رستوران ساده بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

براساس پایگاه داده کمیته امداد ، مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به فعالیت 300 آشپزخانه در قالب طرح تغذیه مهدوی گفت: 9،666 داوطلب و جهادگر در تهیه و توزیع بسته های غذایی مشارکت داشتند.

وی گفت: میزان کمک های مردمی ، خیریه ها ، م institutionsسسات و سازمان ها و گروه های جهادی ، خیریه و … 84 درصد افزایش یافته است. در جنبش دلسوزانه ایرانیان در ماه رمضان امسال نسبت به سال گذشته در همان دوره. .

پارپانچی با تمجید از مشارکت افراد ، موسسات خیریه ، سازمان ها و م institutionsسسات در اجرای مرحله سوم پویش دلسوزانه ایران گفت: این پویش با شکرگذاری و حمایت از افراد خوب در زمان های خاص ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا