ورزشی

کی روش بزرگی اش را نشان داد/ حریف آسانی برای انگلیس، ولز و آمریکا نیستیم

21 روز تا جام جهانی

ابراهیمی: کی روش عالی خود را نشان داد/ حریفان آسانی برای انگلیس، ولز و آمریکا نیستیم

بازیکن میانی تیم ملی فوتبال ایران می گوید انگلیس، آمریکا و ولز رقبای سرسختی خواهند بود اما ما تیم آسانی برای این حریفان نیستیم.

به گزارش خبرگزاری امروزنگار، امید ابراهیمی در مورد شرایط تیم ملی سه هفته مانده به شروع جام جهانی گفت. فکر می کنم همه چیز طبق برنامه تیم فنی پیش می رود. من هم بعد از تعطیلی لیگ قطر به دلیل میزبانی جام جهانی توسط این کشور به تهران آمدم و با تمرکز کامل در تمرینات تیم ملی شرکت می کنم.

او اضافه کرد: به غیر از بازیکنانی که هم اکنون در تهران تمرین می کنند، لژیونرها طبیعتا تمرینات با کیفیتی را انجام می دهند و در فاصله 21 روز تا شروع جام جهانی، برنامه های تیم ملی با نظم خاصی پیش می رود.

وی انگیزه تیم ملی را در بالاترین سطح ممکن دانست و گفت: در جام جهانی قبلی با چهار امتیاز بهترین نتایج تاریخ فوتبال ایران را گرفتیم، اما هدفم این است که اگر در جام جهانی قطر در تیم ملی حضور داشته باشم، نتیجه جام جهانی قبلی را بهتر کنم. با دیگران. بازیکنان ما مربی بزرگ و با تجربه ای مثل کارلوس کی روش داریم و تیم ما بازیکنان باتجربه تری نسبت به قبل دارد. در روسیه پنج یا شش بازیکن تجربه حضور در جام جهانی را داشتند اما در تیم فعلی 15، 16 بازیکن تجربه جام جهانی را دارند و ما نسبت به قبل تیم بهتری هستیم و این فرصت را داریم که قادر بودن به. برای رقابت با همدلی تیم ملی در آستانه کسب نتایج خوب و سربلندی ایران و مردم کشور هستیم.

ابراهیمی درباره وضعیت رقبای ایران گفت: انگلیس یکی از مدعیان قهرمانی است. این یک ارزیابی کلی و کلی از تیم انگلیس است. ولز و آمریکا تیم های ناشناخته ای نیستند و بازیکنان بسیار خوبی دارند و مطمئناً کار آسانی مقابل این سه تیم نداریم. از سوی دیگر، سخت‌تر است، زیرا بازیکنان در قبال یک کشور و یک ملت مسئول هستند. باید اعتراف کنیم که در گروه آسانی نیستیم اما از طرفی حریف آسانی برای رقبای خود نخواهیم بود. آنها همچنین می دانند که ایران روز سختی را برای آنها رقم خواهد زد. شور و نشاط، اتحاد و یکپارچگی تیم ملی ایران کار را برای رقبای ما سخت خواهد کرد.

این بازیکن تیم ملی درباره تمرینات سه نفره خود با شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان گفت: شاید برایتان جالب باشد، وقتی در راه ایران بودیم و با هم صحبت می کردیم، فکر می کردیم قرار است هر روز در ایران زیر نظر یک مربی بدنساز تمرین کنیم، اما وقتی به ایران رسیدیم، کارلوس کی روش صبح و بعدازظهر در تمرین سه نفره همراه ما بود. این موضوع دوباره به ما نشان داد که کیروش چقدر بزرگ بود. خیلی جالب است که یک مربی با نام و سنت و تجربه برای بازیکنانش ارزش قائل است که حتی صبح و عصر تمرینات سه نفره آنها را زیر نظر دارد. این رفتار نشان می دهد که او چقدر به جزئیات و مدت زمانی که صرف آماده سازی تیم و بازیکنانش می کند اهمیت می دهد.

ابراهیمی در پایان گفت: هر چه به جام جهانی نزدیک می شویم احساس حضور در این رقابت ها بیشتر می شود و شبانه روز به آن فکر می کنیم. به هر حال، جام جهانی بزرگترین رقابت ورزشی در جهان است و همه ما هیجان زده هستیم که به این رویداد نزدیک شویم. ما با تمام توان و اشتیاق و تعهد خود تلاش می کنیم تا مردم کشورمان را شاد کنیم و مطمئن باشید تمام تلاش خود را برای سربلندی مردم و کشور به کار خواهیم بست.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا