فرهنگ و هنر

یاد و صدای مهشاد کریمی در رادیو

برنامه فیلم “براکت های باز” که عصر جمعه پس از 6 سال وقفه ، در آغاز اولین دور دور جدید خود ، توسط دو خبرنگار محیط زیست ، امروزنگار و ایرنا ، به آنتن شبکه رادیویی بازگشت. تصادف معکوس اتوبوس در آنها در نزدیکی دریاچه ارومیه درگذشت ، وی ادای احترام کرد.

به گزارش امروزنگار ، در این برنامه ، پس از پخش آخرین پیام صوتی زنده یاد مهاد کریمی ، خبرنگار فقید امروزنگار ، برای دبیر وی ، که در آن وی در مورد اینکه چرا می خواهد به کرونا اعزام شود ، صحبت می کند ، به عنوان آخرین یا نمایندگان برنامه و شبکه تسلیت به یکی از آخرین صداهای بازمانده از وی ، درگذشت این روزنامه نگار جهادگر و همکار وی ریحانه یاسینی – روزنامه نگار فقید ایرنا – از طرف هنرمندان حوزه تئاتر و همچنین خواندن متن به صورت گروهی.

متن را بخوان:

“هنگامی که رفتید ، اخبار را سیاه پوش کردید و اکنون زاگرس در آتش می سوزد. اکنون ما زاینده رود را خشک کرده ایم. اکنون از لبخند شما متاسف نیستیم.
من می خواهم همدردی غم انگیز را جایگزین تصمیمات درست کنم.
و شک نداریم که ارومیه ، جنگلهای هیرکانی و هزار درخت و دریاچه بیش از ما شما را فرا خوانده اند.
سفر شما این بار آرام و ایمن است »

برنامه رادیویی “براکت های باز” به تهیه کنندگی و تدوین مارال دوستی ، تهیه کنندگی مجید واشقانی و لیسانس علیرضا بهرامی ، علی زادمهر و نغمه دانش آشتیانی ، جمعه ساعت 21 از موزه سینما به طور مستقیم پخش شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا