ورزشی

یحیی گل‌محمدی محروم شد

کمیته انضباطی در مورد سو m رفتار برخی از مربیان لیگ برتر و رفتار ناشایست توسط عوامل تیم در لیگ دسته اول حکم صادر کرد.

طبق گزارش ها شفافبه نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، کمیته انضباطی آزار و شکنجه یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس علیه داور هفته 25 لیگ برتر مقابل گل گهر سیرجان که طبق مستندات ویدئویی خود نفر چهارم را تحت فشار قرار داد. معترض گفت یحیی گل محمدی پس از بررسی سایر اسناد و در نظر گرفتن سابقه مشارالیه و مطابق با مواد 13 و 55 آیین نامه انضباطی و مواد 93 و 94 همان آیین نامه ، قبل از یک مقام مسابقه به عنوان یک تخلف عمل کرده است ، به یک دوره دائم محکوم شد محرومیت و شش ماه محرومیت از بازی های لیگ برتر و همچنین جریمه 400 میلیون قانون.

یحیی گل محمدی برداشته شد

این تصمیم ممکن است ظرف 7 روز از تاریخ این ابلاغ به کمیته استیناف تجدید نظر شود.

دیدار تیم های آلومینیوم اراک و گل گهر سیرجان از سری مسابقات جام حذفی برگزار شد که در آن علیرضا منصوریان موقعیت رسمی مسابقه را نقض کرد (داور).

کمیته انضباطی اعلام کرد که علیرضا منصوریان حداکثر ظرف مدت 2 روز دفاع خود را به این کمیته ارسال می کند.

سوp رفتار بازیکن حسن حسن حمیدی با ادعای بدرفتاری در سایت رسمی بازی (داور) که منجر به اخراج وی شد. کمیته انضباطی اعلام کرد که حداکثر ظرف مدت 2 روز یک دفاع برای این کمیته ارسال می کند.

کمیته انضباطی اعلام کرد که تیم گل گهر سیرجان 6 باید در صورت محافظت به دلیل بدرفتاری کارکنان به دلیل 6 اخطار ، ظرف 2 روز هشدار به این کمیته ارسال کند.

دیدار تیم های شهرداری آستارا و گل ریحان البرز از سری مسابقات لیگ یک در تاریخ 12 ژوئیه در انزلی برگزار شد که محمد زارع گشتی (فومنی) قوانین منتسب به تیم گل ریحان البرز را برای حمل سلاح نقض کرد و تیم را تشویق کرد. ترك كردن. این از زمین بازی اتفاق افتاده است که ارزش یک سفارش موقت را دارد.

بنابراین مطابق ماده 100 آیین نامه انضباطی و تا زمان صدور رأی مناسب ، ورود به کلیه استادیوم های فوتبال کشور ممنوع است و لازم است ظرف 48 ساعت دفاع کتبی خود را به این کمیته ارسال کنید.

این تصمیم ظرف دو روز پس از ابلاغ قابل اعتراض به کمیته استیناف فدرال است.

دکمه بازگشت به بالا